Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 80%-os eséllyel kislányt...

80%-os eséllyel kislányt tippelnek. Tapasztalatok, hogy ez mennyire változhat még?

Figyelt kérdés
16. heti UH és a doki elég magabiztosan kislányt mondott, majd hozzátette a százalékot is: 80%. Saját tapasztalatok vagy esetleg a környezetedből eset arra vonatkozóan, hogy ez milyen eséllyel változhat még?
2016. aug. 9. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36.hétig kislányt látott a doki minden vizsgálatnál aztán 36.héten mondta azt hogy kisfiú lesz 100% és az is lett. Szóval mi így jártunk. De tudok olyat aki szülés után szembesült vele hogy a lánynak mondott baba kukacot visel.
2016. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18. héten lányt mondtak 80%-ra, de egy hónap múlva kiderült, hogy kisfiú.
2016. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Húha, akkor bizony van esély a változásra!
2016. aug. 9. 20:08
 4/14 anonim ***** válasza:
20. heten a baratnomnek meg biztosan lanyt mondtak. Pontosan nem tudom, melyik uhn mondtak eloszor, hogy megiscsak fiu, de vegul tenyleg fiu lett
2016. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A nődokik legtöbbször nem rendelkeznek szonográfusi végzettséggel, de gyakorlattal biztosan nem.

Egy szonográfus napi 8 órában UH-kat néz, míg egy nődoki csak sokkal ritkábban teszi ugyanezt.


4 gyerekemnél a 18. héten megmondták 100%-ra, és olyan sem volt, hogy "nem mutatja magát", mert a nő fogta az UH készülék fejét, és oda forgatta a babát, hogy lássa...

Egyébként két gyereknél amár a 12. héten is mondta, csak akkor még azt mondta, hogy nagyon kicsi, ezért nem mondja 100%-ra.

2016. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs külön szonográfus, az ultrahangot a nőgyógyász doki végzi magánban is és állami kórházban is. Esetemben is odaforgatta a babát, hogy pont a lába köze került velünk szembe. Persze ettől függetlenül még simán előfordulhat, hogy rossz a tipp ilyen korai megállapításnál. :)
2016. aug. 9. 20:50
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
16. héten "valószínűleg lányt" mondtak, fiú lett. Ez még korai ahhoz hogy biztosabbat mondjanak.
2016. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12. héten kaptunk egy ~80 %, hogy lányt egy nagyon jó szonográfustól, bejött.
2016. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én unokanővérem az utolsó pillanatig azt hitte, hogy fiú lesz a baba. Pedig lány lett. A névválasztás így nagy gondot okozott. Szóval név az legyen mindenesetre :)
2016. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanekkor mondtak kislányt. De nekem teljesen biztosra mondták, ha megszületik esetleg akkor érhet "meglepetés" hogy mégsem tehát én ezért el is hittem hogy lányom lesz. Hát ki fog derülni.

Most legközelebb hétfőn megyünk újra és akkor majd megint rákérdezek hogy továbbra is kislány-e. :)

Mi már kislányra készülünk, csomó lányos cuccot vettünk is már neki...amúgy kisfiút jobban szerettem volna, de akkor majd a tesója lesz fiú legfeljebb...


18+2 hkm

2016. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!