Ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés
7hetes babás vagyok eddig minden nap hanyingerrel küzdöttem ma viszont csak emelyges és derék fájdalom van.baj lehet lehet picivel? Egész nap csak ennek viszont. 2 missed abn vagyok túl Jövőheten megyek kontrollalra.
2016. szept. 15. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudom, nagyon nehéz, de hagyd abba az önvizsgálatot és főleg azt, hogy hasonlítgatod az állapotodat az előzőekhez!

Minden apró változást már jelnek vélsz, pedig ez nem így van! Hidd el, lelkileg is nagyon rendben kell lenned, nem csak testileg, mert saját magadnak okozod a problémát az aggódással és azzal, hogy rosszra gondolsz.

Sajnálom, hogy elvesztettél két babát, biztos, rettenetes nehéz lehetett, drukkolok, hogy minden rendben legyen. Legyél pozitív és ne vizsgálgasd magad, próbáld meg jól érezni magad, hiszen még nagyon sok időd van hátra, nem szabad folyton stresszelned.

2016. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálok pozitív lenni de persze hogy egyből a rosszra gondolok.Foleg hogy mindig a kontroll vizsgálattal derült ki hogy nincs szív hang...de Köszönöm kedves szavaidat;) megprobalom kicsit megnyugtatni magam.
2016. szept. 15. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:

A tunetek hullamzoak. Jonnek es mennek. Lehet holnap megint szarul leszel. Ugyse tudsz tenni ellene ha menni akar, igy erre ne is gondolj.

Majd meglatod minden rendben lesz

2016. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.jol esnek a szavaitok.
2016. szept. 15. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 10 hetes vagyok és én is mindig megrémülök, ha elmúlik az émelygés, van, hogy napokra is. Aztán mikor visszajön, mindig ráeszmélek, hogy de jó is volt nélküle :)

Én is túl vagyok már missed ab-on, ráadásul lombikbaba, szóval nagyon aggódom. Amíg van más tüneted, szerintem nem kell félned.

2016. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához. Szerintem biztos, hogy nincs baj. Egyik nap jobb, másik borzasztó...egyszer ilyen tünet van, egyszer olyan...Muszáj hinni, bízni. Sajnos nekünk is nagyon durva előzményünk van, szóval hidd el, tudom milyen nehéz a tudatalattival szemben küzdeni, nekem is minden idegszálammal erre kell koncentrálnom. Ha szeretnéd, privátban írok tippeket, hogy mik segítenek nekem.

9+5 hkm

2016. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!