Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes kismama vagyok voltam...

5hetes kismama vagyok voltam orvosnál és kissé megnagyobbodott méhet mondott a doki, ultrahangon meg latott egy kicsi petezsakot. Ugye nem baj ha meg csak ennyit lat?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, 5 hetesen ennyit kell látnia. A terhesség beigazolódott, (látja a petezsákot), és ha gond lenne, szólt volna, hidd el.

Legközelebb már lesz szívhang is.

2016. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi,de hogy erted hogy ha gond lenne szolt volna? :) Remelem 2het mulva mar szivhang is lesz
2016. szept. 8. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

5 hetes terhes vagy, vagyis ha pontosan volt az ovud, akkor 3 hete történt valami.

Ilyenkor ennyit kell lásson, az első arra értette, hogy ha ezt nem látná, akkor lehetne baj, és akkor szólt volna. 2 hét múlva valószínűleg lesz már szívhang is, nyugi, ne stresszelj rá ennyire.

2016. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5hetesen epphogy kitapinthato egy terhesseg szoval igen tokeletes, legkozelebb 7hetesen menj, mert feleslegesen aggodsz ha elo mesz es irod majd ki a kerdest h 6hetesen 3naposan vajon miert nincs szivhang.:) szoval relax. Kellemes Babavarast Nektek!!:)
2016. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!