Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megváltozott magzatmozgás?

Megváltozott magzatmozgás?

Figyelt kérdés
39+4 hetes vagyok,kb tegnapelőtt estétől ritkábban érzem a babát és valahogy megváltozott,lelassult,de ugyanakkor kezdődött az is,hogy álló helyzetben görcsöl a hasam alja,legtöbbször a derkamból sugárzik lefelé,általában a hüvelyembe,ma már ülve se jó,úgy is görcsöl,fáj a derkam hátam.Meg úgy érzem hogy valami nincs rendben velem,állandóan aludnák.Derék és hátfájás az elejétől kezdve van,de ez most más milyen fájdalom,ezt a mensikor szoktam érezni. Holnap megyek kora reggel a fogadott orvosomhoz mindenképp rákérdeznek,de kíváncsi vagyok,h mitől lehet,vagy ez ilyenkor már természetes.
2016. szept. 15. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos, nekem sok jóslóm volt de alhasban és nem sugárzott sehova. :) csak az igazi. és ugyanilyen nyomott hangulatom is volt amikor szülni mentem. Megváltozott magzatmozgás volt nálam is csak többet mozgott. 39+4 hetesen. Másnap mentem volna UH-ra reggel (kevés magzatvíz miatt), de már csak a szülőszobán találkoztunk az orvossal.

Persze semmi sem garancia, de szerintem szülni fogsz.

2016. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jósló esetén nekem is csak az alhasam görcsölt, a szülés pedig magzatvíz folyással kezdődött, így az egyértelmű volt.

Sanszos, hogy nincs sok hátra. :)

2016. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fekve is érzek tompa fájást,görcsöt,de úgy elviselhető,de ahogy felállok olyan erősen belegörcsöl vagy a derkamba vagy a hasamba,hogy meg kell kapaszkodnom,de már az utóbbi pár órában a hüvelynél érzek szúrkálást,éjjel pedig arra keltem,h erősen fáj a hasam,az tartott másfél órát,dél óta pedig folyamatosan fáj de orvosom azt mondta múltkor h míg egész fáj az csak jósló
2016. szept. 15. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött.
2016. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet igaza lesz a szomszéd néninek aki meglátta a megfagadt lábfejemet és kérdezte mióta ekkora,mondtam h pár napja,erre azt válaszolta,h akkor legfeljebb holnapig húzom. :-)
2016. szept. 15. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még ugyan nem szültem, az első babámat várom most, de a leírásodból én úgy érzem hogy eljött a születés ideje. :))

Drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek és írd meg, hogy mi történt.


23+4 hkm

2016. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!