Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhes vagyok. Az...

27 hetes terhes vagyok. Az utóbbi időben megváltozott a magzatmozgás, olyan érzés, mintha remegne a baba, remegő, rángatózó mozgásokat érzek. Ez természetes?

Figyelt kérdés
Sokat mozog, de mindig olyan hirtelen rángó mozgásokat tesz, a hasamon is látom ezeket a hirtelen mozdulatokat.Ugye nem lehet baja? Eddig minden rendben volt az ultrahangokon, vizsgálatokon. Nem tudom, hogy normális e, mivel első baba.
2015. aug. 28. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Elviekben alvàs közben lehet egy- egy ràngàsa neki is. De én megfogadtam az orvosom tanàcsàt: én érzem,hogy mi van, és ha valami màs és bajra gondolok akkor inkàbb kétszer feleslegesen, mint egyszer ne menjek be. Nézesd meg szerintem, az a biztos,lehet nem kellene,de legalàbb te is megnyugszol.
2015. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csuklás is :))) gyakori.
2015. aug. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még van helye, tornázik :) ha ritmikus, akkor csuklás.

később inkább csak feszíteni fogja magát, itt-ott kinyom, ilyesmi, mert egyre inkább szűkös lesz neki odabent.

ha nagyon nyugtalanít a dolog, nézesd meg dokival.

2015. aug. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én tudom miről kérdezel, ez nem a mozgás és a nem csuklás...sokat olvastam róla és állítólag még az idegrendszer fejlődése miatt van. Nekem is csinálta pár hétig. szerencsére mostanába már nem. azt is olvastam valakinek szülés után is csinálták rövid ideig. Remélem már nem is fog rezegni mert nekem se volt jó érzés! Főleg azért mert aggódtam miatta. :) 32 hét.
2015. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Holnap megyek 4d ultrahangra, rákérdezek. Bízom benne, hogy minden rendben van. Azért megnyugtató, hogy másnak is volt ilyen, és aztán elmúlt :) Mindenesetre tényleg furcsa érzés, és aggódok miatta.

2015. aug. 28. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!