Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dufasztont betöltött 12....

Dufasztont betöltött 12. Terhességi hét után kinek hogy kellett leépitenie?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 04:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Duphastonra gondolsz ha jól értem. Nekem utrogestant kellett szednem a 12. hétig, napi 3×2. A 12. hét betöltése után 2 naponta egyel csökkentettük. Elég óvatos volt a doki! :)
2016. szept. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is duphastont szedtem 3x1et. Betöltött 12 hét után 4 napig 2x1et,aztán még 5-6 napig 1x1et. Most hagytam abba,minden ok.
2016. szept. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam, bocsi. Én 3*2 szedek 1 hét alatt elhagyhatom ezt mondta a doki, de ekkora dozisnál gyorsnak tartom az egy hetet ezért kérdeztem. Mert olvastam van akik lassaban hagyták el, és én is így tervezem. Persze megyek még 12 heti genetikára megkérdezem. Csak érdekel mások véleménye is.
2016. szept. 18. 07:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem először levette 3x1-re az adagot (egy hétig), aztán 2x1-re (ekkor már csak kétnaponta, majd harmadnaponta), ha jól emlékszem, 15. héten hagytam el végleg.
2016. szept. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!