Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen is a barna folyas?

Milyen is a barna folyas?

Figyelt kérdés

Huje kerdes de mar azt hiszem en nem tudom mi a barna folyas. 9 hetesen elmentem orvoshoz h faj a hasam es a butyimon barna folyas volt. Kb meghazudtolr vizsgalat utan h nyoma sincs kis verzesnek sem biztos nem volt barnazas...

De en lattam.Most 11 hét es vagxok megint latom.. De lehet h ez nem az?! De a szineket csak ismerem.Olyan barnas szinu nem sok de ott van. Felek elmenni az orvoshoz mert nem fog hinni nekem megint?!


2016. szept. 18. 21:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Ehyebkent egy het mulva kell mennem.Ev elejen volt egy missed abom.
2016. szept. 18. 21:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Barna..:) most erre mit mondhatnànk? Biztos nem vagy szìnvak
2016. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor mert mondta a doki h tuti nem volt semmi? Lehet en nem tudom jol h még lyennek kene lennie a mennyidege vagy a szine.nem tudom
2016. szept. 18. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre egyszerű megoldas van!

Ott kell hagyni ezt a "lelkiismeretes" orvos es keresni egy masikat aki meg torodik is veled neha!

2016. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Vagy latta h nagyon keves volt es nincs gond , igy nem szeretne , h aggòdj!!

De en elmennek masik orvoshoz is, mert szerintem felismersz egy barna folyast.

Sotet volt? Sok? Par maszat?

2016. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Halvany barna. Nem volt sok egyaltalan.De megijedtem.Nincs fogadott orvosom igy a korhazba ment be es aki ott foorvos az volt ilyen "kedves".Az ambulans lapomra csak a hasfjast irta ra meg se emlitette ezt a problemat. Biztos h aut hitte kitalalom, mondta h kizart h volt. Nagyon kelletlen volt h hazugnak hitt
2016. szept. 18. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én körzetim is egy barom.. azt se látta ami a szemét kiverte. Keresetem inkább egy lelkis magánt.
2016. szept. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barna folyás a nevéből adódóan barna és folyik, ha csak egy minimális szinten is, és barna foltot hagy a fehérneműn. Szóval lehet az egy-két csepp is akár. Másik orvost válassz. Vagy elmész egy megbízható nőgyógyász magánrendelésére, vagy megpróbálsz utánajárni, hogy az a balfék mikor rendel a kórházban és lehetőleg egy olyan napra kérsz új időpontot vizsgálatra, amikor nem ő van bent.
2016. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Ügyeleten nekem is irták már a papiromra h vérzés nyomai nem láthatóak.Biztos nem véreztem.Kérdeztem szeretné e látni a tisztaságim,mert azon most is van.Nem nézte meg hazaküldött...

Jobb ha magánhoz mensz

2016. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!