Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszter barna folyás?

Első trimeszter barna folyás?

Figyelt kérdés
8 hetes kismama vagyok,ez a 3.terhességem.Mindkét terhességemnél volt enyhe barnázásom de szerencsére megmaradtak.Most ahogy megtudtam hogy pozitív a teszt már el is kezdtem szedni az utrot.ennek ellenére 5 hetesen eljezdtem barnázni.elmentem orvoshoz minden rendben volt.rá egy napra már véreztem is.azonnal kórház minden rendben volt.azóta 6 hetesen voltam kontrollon már volt szívhand.az orvos azt mondta hogy ne ijedjek meg ha van egy kis barnás folyásom.szerdán megyek kontrollra.azóta volt hogy napokig semmi nem volt de volt pár nap amikor napi egy két alkalommal pisiléskor a papíron volt egy kevés barna folyás.szerintetek minden rendben lesz?Köszi a válaszokat
2016. jún. 18. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Remélem, igen.

Ha orvos is látott, és ellenőrzése alatt szeded rá az Utrot, akkor mást nem tehetsz.

Nekem is a harmadikkal volt barnázás, sőt,vérzés is az első trimeszterben, szintén Utrót szedtem, most itt hempereg az úrfi, egészséges, mindjárt ovis.


Talán még annyit, hogy én magamon azt figyeltem meg, hogy akkor indult meg a vérzés, amikor nagyon felidegesítettem magam. Sajnos adott esetben ez is sokat számít.


Jó egészséget kívánok!

2016. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

Hát ma megjártam újra a kórházat mert sajnos újra véreztem.

A babánál mindent rendben talált az orvos.most feküdnöm kell.8hét 1 napos azt mondta hogy hüvelyből jött a vérzés.

2016. jún. 18. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!