Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhességi teszteket...

Milyen terhességi teszteket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Még sosem vettem, de holnap fogok, mert időszerű. Igazából a múlt hónapban nagyon kevés volt. Ebben a hónapban meg már 3 napja késik. Kérlek segítsetek! :(

2016. szept. 18. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Facelle.

One stepet (kazettás)is irnam de nem mindenkinek valt be ahogy olvasgattam.. nekem ez a ketto!:)

2016. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Holnap veszek is. Most sem bírok aludni, várom a reggelt.
2016. szept. 18. 23:21
 3/15 A kérdező kommentje:
Igazából az én hibám. Szerettem volna kipróbálni gumi nélkül. Ki is próbáltuk, aztán gumival befejeztük a dolgot. De azóta tiszta sík ideg vagyok. Rossz döntés volt. Barátnőm riogatott az előnedvekkel, amit nem éreznek a pasik. Ha egy ilyen buta ötlet miatt kiesek az egyetemről ugrik az egész életem és már csak a halál marad. De nem festem falra az ördögöt. A párommal beszélgettünk erről sokat. Most persze ő alszik. Olyan kibírhatatlanul csendes most az albi. :( Mindegy. Most érzem csak igazán, hogy milyen rossz nőnek lenni. Szétvet az ideg.
2016. szept. 18. 23:27
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt olvastam több helyen, hogy a nagyon kevés mensi az első intő jel a végre. Aggódok.
2016. szept. 18. 23:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Attol is késhet, hogy sík ideg vagy.

Kevés esély van rá, hogy egyetlen, be sem fejezett aktusból azonnal terhes lettél. Persze, ha tényleg csak egy volt.

De ha mégis, az sem a halál! Ne butaskodj. Megoldjàtok, vagy így, vagy úgy!

Vegyél tesztet, és megnyugszol

Szerintem negatív lesz!

2016. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy! Bemesz a patikaba es veszel egyet majd hazamesz es megcsinalod!:)
2016. szept. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ahhoz már nagy balszerencse kell, hogy 1 alkalomból, amikor később húztátok fel a gumit, gyerek legyen. Nem kéne ennyire parázni. Az mindegy, hogy melyik tesztet veszed.
2016. szept. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében mindegy, de a Facelle a legjobb szerintem. Rossmanban lehet kapni csak.
2016. szept. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi lett az eredmény. Szurkolunk, hogy úgy legyen ahogy nektek a legjobb.
2016. szept. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi a gumit se elejétől használtuk 4 és fél évig... Nem lett baba (20-on évesen) 13 év megszakítással, 1 tervezett baba...

2,5 év nem védekezés után 1 baba a "pociban".

Nyugi!

2016. szept. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!