Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok ajánlani megbízható...

Tudnátok ajánlani megbízható terhességi teszteket?

Figyelt kérdés

Holnap szeretnék venni,de nem tudom mégis melyik márka,fajta a legmegbízhatóbb. Esetleg tudnátok segíteni,hogy milyet vegyek? Nektek melyik vált be leginkább?

+ Esetleg árat is tudnátok mondani?


2014. jan. 19. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az x-epil teszt vált be a legjobban , én csak olyat veszek , eddig mindíg pontos volt. Álltalában azt veszem meg amelyikben két darab teszt van . 600.- 700.- korűl van . Dmben lehet kapni .

Vagy pedig még a Clearblue a jó , de az mar 1000.-t meghaladja . Az digitális .

2014. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rossmanba lehet kapni facelle tesztet, nagyon jó 399 ft, és nagyon megbízható
2014. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én a Gabriel-t tudom neked ajánlani!Az egyik legjobb márka, és soha nem mutatott még nekem téves eredményt!Én ebből a márkából ovulációs tesztet is használtam és az sem tévedett,itt szuszog mellettem a kisfiam :) És csak akkor az egyszer bújtunk össze a párommal amikor pozitív lett az ovuteszt ;) Ha jól emlékszem olyan 800-850 ft körül van a terhességi teszt ára(Gabriel).
2014. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mind megbízható. kémiai reakció lép fel mindegyikben,ha van hcg a szervezetedben. érzékenységük eltérő,de nem számottevő. ha terhes vagy,akkor az 50 ft-os vaterás is ugyan azt mutatja, mint a 3000ft-os CB digial.
2014. jan. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 20. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!