Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kevés a magzatvíz hogy...

Ha kevés a magzatvíz hogy lehet pótolni és mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem kb egy hónapja szolt az uh nál az orvosom , hogy kevés a megzatvízem.Jól meg is ijedtem.Mondta a doktornőm, hogy 2 és fél három liter folyadékot kell , hogy igyak naponta.Én kb másfél 2 litert ittam addig.Most a 3 litert betartom , és nagyon figyelek rá , hogy minden nap meglegyen a megfelelő folyadék bevitel.Sokszor nehéz mert nem vagyok egy nagy ívós :), de mindig a babára gondolok.

Tegnap voltam uh és az orvosom közölte, hogy több a magzatvízem, és ,hogy továbbra is a 3l igyam meg.Ha kevés a víz a kicsinek nem tud úgy mozogni ahogy kellene.Na az én manocskám tegnap az uh végig nagyon aktív volt.17+5 kismama.Boldog babavárást és próbálj meg sokat inni.

2010. ápr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen hál'istennek még eddig nem szóltak hogy kevés lenne mindig átlagos volt csak reggelente mintha kisebb lenne a hasam mint napközbe vagy estére ma meg is mértem és tényleg kisebb volt inni próbálok sokat hát kb 2,5l le szokott menni de akkor még azt a fél liter pluszt valahogy lenyomom
2010. ápr. 23. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
estére a kajától sok a hasad nem a víztól...omg:D
2010. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

ivással nem lehet pótolni.

ha kórosan kevés, akkor infúzióban kapsz fiziológiás sóoldatot a hasfalon keresztül.

én is kaptam, nem volt kellemes, 2 napig kellett kórházban feküdni.

de muszáj volt.

2010. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első volnék akkor nekem hogy-hogy több lett a vízem?Lehet azért mert nem volt vészesen kevés.
2010. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!