Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók ezek a méretek?

Jók ezek a méretek?

Figyelt kérdés

A doki szerint 6-7 hetes terhes lehetek.igazabol az én dokim nem volt így sajnos a másik igen tudatlan dokihoz kellett bemennem. Azt is én húztam ki belőle hogy méhen belül van e a baba vagy hogy van e szivhangja

A mérete 8,4Mm. Utána olvastam hogy 6hetesnek már nagyobbacska 7hetesnek meg kisebb.volt már missed ab nwm is egy sajnos és érdekelne hogy másnak ilyen tajt mekkora a Picurija.


2016. szept. 19. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ekkor meg egyforman nonek az embriok (kb. 12. het), szoval a CRL alapjan be lehet loni, hogy milyen idos. DE! Azert az UH es a doki/ szonografus tevedhet egy kicsit a meretekben, vegtereis milimeterekrol beszelunk. [link]
2016. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen annyit mondtak, hogy 10mmes petezsak es mehen belul van. Ennyi, nekem meg embriot nem mertek, azt mondtak menjwk vissza 2 het mulva, na akkor mar 17mm volt a draga :)

16+6 hkm

2016. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!