Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok jók...

12 hetes terhes vagyok jók ezek a méretek?

Figyelt kérdés
CRL:52mm BPD:22mm FL:7,9mm orrcsont látható rendellenesség nem látható
2016. szept. 8. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
En nem ertem az ilyen kérdéseket. Az orvos mit mondott?
2016. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én meg az ilyen válaszokat. Nem muszáj senkinek sem hozzá szólni! Nem tudom miért nem lehet a kérdésemre válaszolni senkit nem sértettem a kérdésemmel. Az orvos nem mondta hogy rossz a méret vagy bármi is, jobban a rákszűréssel foglalkozott.
2016. szept. 8. 09:22
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Ne haragudj, de igaza van az első válszolónak. Először is a dokid szólt volna, ha nem jók. Másodszor pedig tele van ilyen kalkulátorokkal a net, amig ide kiírtad rá is kereshettél volna.
2016. szept. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Ne foglalkozz senkivel!! Az enyem 12 hetesen crl 61 mm, bpd 20 mm fl 6mm, en is aggodtam a combcsont miatt, de ha gond lwtt volna mondta volna a doki, azota pedig megprobalok minden negativ gondolatot elhajtani, csak orulok a kicsi babamnak, hogy minket valasztott. Kulonben azota nem voltam ultrahangon, de nem is izgulok, tudom, hogy minden rendben es kesz!! A kombi teszt is jo lett!!! Ne aggodj, amig nem goecsolsz, nem verzel! Boldog babavarast!!


15+2 hkm

2016. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Az internetes kalkulátort néztem már!! De az egyik azt írja jó másik meg hogy 60mm-nek kellene lenni a CRL-nek
2016. szept. 8. 10:18
 6/10 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Sztem a kalkulator egy viszonyitott szamot dob ki. Hidd el hogy minden rendben, ekkora es kesz. Nyugi. Meg fogsz lepodni amikor pl. Hat hetesen mesz, hogy mekkorat is nott! Amig az orvos nem mondd semmi a rosszat, addig nyugalom!! Nem konnyu tudom, ameddig mindegyik uh elotti napon mar tiszta ideg voltam, de bent megynugtattak! Meg sirtam ks a dokinak :D kicsit ki is nevetett. Probalj most boldog lenni :)

2016. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem 12 hetesen ezek voltak az adatok:

CRL: 55 mm

BPD: 19 mm

FL: 8 mm

Nyaki redő: 1,8 mm


Neked mennyi a nyaki redő?

2016. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bpd: 24 mm

Thorax: 23 mm

Femur:9,1 mm

nt: 3 mm alatt.


De nekem azt mondják hogy idősebb.


34 hkm

2016. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Nézte a nyaki redőt amire azt mondta tökéletes de a papíromon valamiért nem szerepel
2016. szept. 8. 17:46
 10/10 A kérdező kommentje:
Rajta van az NT de sajnos nem tudom kiolvasni felét sem. Valaki segítene? [link]
2016. szept. 8. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!