Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhesen mennyi az...

20 hetes terhesen mennyi az indokolt hizas?

Figyelt kérdés

Tehat nem az erdekel, hogy mennyi a nornalis, mert az nyilvan egyeni mindenkinek, meg sok dologtol fugg.

A kerdesem az, hogy felido korul mennyi kb az indokolt hizas? A magzat, a lepeny, a magzatviz, a megnovekedett mellek, a megnovekedett vermennyiseg stb mind mind egyutt? Szerintetek ez kb mennyi lehet?

Nyilvan tudom, hogy nem az osszes valaszolo ert a temahoz, egyeni velemenyekre vagyok kivancsi, tippekre, vagy ha valaki beszelt errol az orvosaval, akkor arra. Koszonom


2016. szept. 22. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a régi dokim mindig azt mondta,hogy a terhesség végéig általában annak a háromszorosa jön fel, amennyit a 20. hétig felszedünk.


Nekem eddig két kihordott terhességem volt, mindkettőnél 3 kg-t híztam a 20. hétig (és valóban 10-11 kg-val zártam, de sokaknál nem jött be a doki által hangoztatott ökölszabály).

Úgy tudom 2-4 kg elfogadható gyarapodás ilyenkor. Egyik kolléganőm 6 kg-t hízott ekkorra, és folyton piszkálta az orvosa meg a védőnő, hogy diétázzon.

2016. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
25hetes vagyok eddig 2 kg híztam. Most voltam védőnőnél de eddig nem is híztam csak most. Szóval nem tudom mert ez változó van egy kismama ismerősöm Ő 18 hetes de már 7 kg hízott..
2016. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Par kilo, de ilyenkor meg a minusz sem gond. En ilyenkor -5 nel jartam.

30 het korul kezdtem hizni, + 10 lett a vegere.

2016. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-4 kg kb, de fugg a kiindulo testalkattol is. Ha nincs semmi felesleg, akkor elofordul, hogy tobb zsir raktarozodik az elso idoszakban, de altalaban ez sulyban merve nem jelentos.
2016. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pont most vagyok 20 hetes, eddig 2 kg jott fel.
2016. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!