Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhesen felfáztam,...

13 hetes terhesen felfáztam, a háziorvos augmentint írt fel. Már 5 napja szedem de nem javulok! Miért lehet ez? Mot használhatnék még ezen kívül, hogy meggyogyuljak?

Figyelt kérdés
7 napos az adag, még 2 napig kell szednem.
2016. szept. 12. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Miért nem nőgyógyásszal vagy urológussal beszélsz. Az augmentin nem kimondottan hugyuti fertőzèsekre van. Kiá állapította meg a bajod?
2016. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megvárom míg lejár az augmentin es utana gondoltam az urologust, ha nem gyogyulok meg teljesen.

Háziorvos írta fel, azt mondta h terhesség alatt csak ezt az antibiotikumot lehet szedni, ezért ezt írja fel :-/

2016. szept. 12. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem kifejezetten erre való, meg hirtelen nem is tudom hogy azt szedheted e.

Én urológustól kaptam és dalacint. Bàr nekem tünetem sem volt,csak rossz volt eredmény a vizelet eredmény.

2016. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az augmentint lehet szedni terhesseg alatt, nem is ezzel van a gondom.
2016. szept. 12. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Augmentin jo most terhesen.

Tőzegáfonya kapszulát egyél, napi 1 pohár kamilla tea pár napig, és kamillás vizes lemosás, vagy ülőfürdő, úgy h csak az alsórészt érje a kamillás víz a hasadat ne. .

Nekem doki mondta ezeket, így jártam el és segített.

2016. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm szépen! Kiprobalom mindet!
2016. szept. 12. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kapnod kellett volna beutalót tenyésztésre. Az augmentin is sokmindenre jó, de nem mindenre.

Egyébként tényleg nem húgyúti fertőzésre van de nekem is ezt írták fel 16 hetesen, nekem rendezte a vizeletem.

2016. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!