Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti meddig vezettetek terhesen?...

Ti meddig vezettetek terhesen? Mennyire veszélyes nagy pocakkal vezetni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én végig ha szükség volt rá.

Sok embertől meg kaptam,hogy :Úristen !Te még mersz vezetni?

2016. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Érdemes venned egy övterelőt, hogy ha megfeszül a biztonsági öv, ne pont a pocakodat rántsa meg.

Én a harmadikkal a szülés előtt két héttel még vezettem, nem tudtam megoldani másképp a nagy óvodába juttatását.

Azt is elmondom, még koccanásos balesetem is volt, pont nst -re mentem a kórházba, szerencsére nem lett baj, de akkor megijedtem.

2016. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A szülés előtti napig.
2016. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Attól függ milyen messzire mész, bár ha megteheted akkor inkább ne, soha nem lehet tudni, hogy önhibádon kívül mikor történik valami. Aztán utána hiába gondolkozol, hogy nem érte meg... Én most vagyok terhes, úgy gondolom, hogy pl. a szüleimhez 10 km-re a vége felé is elvezetnék, de nem csúcsforgalomban. Munkába biztosan nem fogok járni, mert 100 km-re van, az kizárt.
2016. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert most vagyok a 35. hétben és már nagyon nehéz menni. Tőlünk az ovi (vidékről beszélek) 3 buszmegállóra van, ez nekem egy órás sétát jelentene gyalog jelenleg, vagy megpróbálni időben kimenni a buszhoz, ami azért nehéz, mert állandóan begörcsölök úgy, hogy meg kell álljak és nem tudok mozdulni hosszú percekig. Ez a kocsiban egyrészt nincs, másrészt ha autóval viszem a fiamat, akkor az 5 perc oda 5 vissza.


DE tudom, hogy nagy baj, tragédia történhet, ha belém jön valaki hátulról és belenyomódik a hasam a kormányba. Teljesen tanácstalan vagyok.

2016. szept. 16. 12:10
 6/20 anonim ***** válasza:

Én a 37. hétig dolgoztam. Kocsival jártam, 20 km-re.

És utána is vezettem, a kórházba CTG-re (30 km- Budapest). Szülés napján is CTG-n voltam, majd hazafelé egy áruházban kezdett folyni a magzatvizem, onnan is hazavezettem (fájásom nem volt).

2016. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagy baj akkor is történhet, amikor az újszülött van mögötted a kocsiban. vagy a busz is karambolozhat. Nem így kell a közlekedéshez hozzáállni.
2016. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Épp most értem haza vizsgálatról, 50 km oda, 50 km vissza. 38+2 hetes vagyok. A férjem dolgozik, ezen a héten 3* kellett mennem. Luxus lenne ezekre elpazarolni a szabiját.- Nagyobb szükség lesz rá, ha majd megszületik a kicsi. Baleset nem csak (nagy)terhesen, hanem bármikor történhet. Ha meg velem van valami (magzatvíz elfolyik, fájások kezdődnek), akkor megállok és ugyanaz a menetrend mintha otthon történne ugyanaz: férj ugraszt, jön, ha nagy gáz van, mentő.
2016. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
És övterelőt használtok?
2016. szept. 16. 12:50
 10/20 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nem használtam. Nekem olyan övcsipeszem van, hogy alapból kicsit lazább az öv. Csak pont annyira, hogy ne szorítsa a vállam.
2016. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!