Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi lehet? Bocsanat...

Szerintetek mi lehet? Bocsanat ha hulyesegeket kerdeztem, de elso baba es nem tudom mi hogyan megy. )

Figyelt kérdés

Menzesz szerint 33 hetes vagyok,meresek szerint 34 hetes,nem tudom hogy most melyik a pontos?


A fontoskerdesem,a babam beallt fejjel,eddig zart voltam most egy ujjnyira nyitva vagyok es szivarog a magzatviz.

Fekudnom kell,amit betartok,de egesz nap kemenyedik a hasam,gorcseim vannak es feszul a baba is nagyon sokat mozgolodik bent es egyre jobban nyomja a mehemet le.

Nyomas erzeteim vannak allandoan a hasamban es a vaginamban is,es neha szurasokat is erzek.

Szerintetek ebbol ugye nem lehet meg szules?

Nem szeretnem ha meg megszuletne,meg nincs itt az ideje.

Anyukam azt mondja hogy csak az idojaras,eddig nem folyt el a magzatviz se nyakdugo nem ment el.



2016. szept. 22. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, igen még maradjon bent de azért 34 hetesen már nem olyan hatalmas gond ha megszületik
2016. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szivárog a magzatvíz akkor előbb utóbb szülés lesz.Sok kórházban ilyen esetben megvárják míg hat a tüdőérlelő és hagyják megszületni a babát vagy kiveszik császárral.

Orvos mit mond?

2016. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Oszinten mar nem ttudom hogy most akkor 33 vagy 34 hetes vagyok,azt sd tudom hogy a baba mekkora,annyit tudok hogy egeszseges,fejlett baba es szepen rendben fejlodik.


2.

Igen de csak keves magzatviz szivarog.

A dokim annyit mondott,hogy szedjek magneziumot es pihenjek,de eddig sajnos semmi nem valtozott,hiaba szedem a magneziumot eddig se segitett,pihenek de akkor is faj,sot akkor meg van hogy jobban.

2016. szept. 22. 17:51
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha a 12 hetes uh-n 12hetes voltál akkor 33 hetes vagy.Ha akkor is nagyobb volt akkor 34.

Szivárgó magzatvízzel nem fektettek be? 😱

2016. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Bocsanat en mar tenyleg nem tudom hogy hogyan kell szamolni.

Elso uhn szamitott terhessegi kor 8+2

Meresek alapjan 7+5


Szamitott 15+1

Meresek 14+5


Utolso

Szamitott 30+2nap

Meresek 31

Igy tenyleg nem tudom.


Nem fektettek be

2016. szept. 22. 19:52
 6/18 anonim ***** válasza:
Nagy baba a drága :) ne aggódj, ha most születik sem lesz gond.
2016. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Honnan tudod hogy nagy baba??

Ezek voltak az eredmenyei...

Bpd 76mm

Hc 274 mm

Ac 279 mm

Fl 60 m

2016. szept. 22. 20:04
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezek nem kis meretek a 32.hetben??
2016. szept. 22. 20:15
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fura, hogy szivárgó magzatvízzel hazaengedtek egyáltalán...
2016. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azt mondtak hogy ez nem veszes es hogy nincs semmi baj.
2016. szept. 22. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!