Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit nő a magzat egy hét...

Mennyit nő a magzat egy hét alatt, ami elfogadható? 12+ naposan nyaki redő mérésen 63 mm volt és visszahívott a dokim is kontrollra 8 napra rá pedig 72 mm.

Figyelt kérdés

Azelőtt 2 mm nőt naponta,most is nagyobbra számítottam.

Meglepődtem hogy csak egy 1 cm.

És aludt a drága.

Ez nem baj?


2010. ápr. 24. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak táblázatok a neten, hogy hány hetesen mekkora a baba. De ezek csak átlagok. Eltérhetnek a babák méretei. Én is terhes vagyok, és állandóan bújom ezeket a könyveket, hogy most kábé mekkora lehet a babám. De tudom, hogy ettől eltérhet. Végül úgy is egy kábé 50cm-es kis embert kapok:D

24 hetes és 4 napos kismama:D

2010. ápr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 13hetesen volt 63mm, nem mondták, hogy gond lenne. Pont a kiírt napon született 3640grammal és 55cm-rel.
2010. ápr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 hetesen voltam a dokimnál,akkor volt 62mm,a 12 hetes ultrahangon pedig 73mm.Szerintem ebben a korban teljesen jó az 1 cm-es növekedés,később nőnek jobban.
2010. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is most voltam 12 hetesen,nekem 62mm, és az orvos azt mondta,hogy tökéletes.Szerintem nem kell aggódnod.

Minden kismama más, és minden pici másképp fejlődik ott bent.

2010. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!