Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek baj volt a terhességéve...

Akinek baj volt a terhességével jel nélkül és nem indult be a vetélése, annak elmúltak a tünetei vagy volt vmi megérzése, hogy baj van? (9-10 hét utáni terhesség)

Figyelt kérdés

Sajnos napok óta rossz érzésem van, egyszerűen nem tudom miért. 9+4 nap minden rendben volt uh- n. Most 11+4 hetes vagyok, de nincs tünet màr. Valahogy a nem érzem a hasamat. Ez pedig nagyon nem jó érzés.

Gondoltam, hogy beugrok a dokihoz, hogy megnyugtasson.

Nagyon nem szeretném ha a 12. heti uh- n derülne ki, hogy baj van(12+6 megyek)... Az borzasztó.


2016. szept. 26. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En egy eve szultem. Nekem szinte napra pontodan a 11.heten elmult minden tunetem. Minden...en is aggodtam rossz erzesem volt de semmi baj nem.volt. Ha nagyon aggodsz menj a dokidhoz hogy megnyugodj . Biztosan nincs baj. Fogod meg erezni a hasad nyugi:-) sok szerencset. Majd ird meg zert h minden rendben :-)
2016. szept. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem elmúlt minden tünetem és gyanítottam, hogy baj van, éreztem. Mindenki nyugtatott, hogy semmi baj, én mégis éreztem és féltem. Sajnos nekem lett igazam, nem volt szívhang az UH-on, de addigra már majdnem 2 hete hordtam úgy, hogy megállt a fejlődésben.

Viszont a 12. hét környékén amúgy is elmúlhatnak a tünetek, szóval neked sem jelent ez egyértelműen rosszat. Egyébként azóta újra babát várok, ma vagyok 11+3 napos, szóval egyidősek vagyunk. Émelygés már nálam is elmúlt.

2016. szept. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

11 hetesen már nekem is elmúltak a rosszullétek. Vetélés utáni terhessegem van, nagyon féltem. Remegő gyomorral mentem a 12 heti uh-ra, de minden rendben volt. A doki nem kezdett azonnal diktálni az uh-n, hanem nehany másodpercig nézte a babát, én meg nem láttam rá a monitorra, kepzelheted.

Aztán diktálta, hogy jo eletjelensegeket mutató embrió. :))

Azóta is minden oké.

Ne aggódj! Amikor viszont a vetélésem volt, semmit nem éreztem, nagyon megdobbentem (8 hetesen).

Boldog babavárást!

2016. szept. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el a dokihoz hogy megnyugtasson. Igy csak talalgat az ember, ugyanis terhesseg alatt elojonnek ilyen gondolatok ami termeszetes de van hogy megerzes. Csak akkor tudod melyik ha megbizonyosodsz. Sok siket!
2016. szept. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem az első terhességem halt el, amit a 12. heti uh- n vettek észre. Addig semmit nem éreztem, hogy baj lenne. Néha görcsölgettem, de arra mindenki azt mondta normàlis... Hàt nem volt az. Ràadàsul az én mesis fàjdalmamhoz képest semmi nem volt az akkori görcs.


Màsodik terhességemnél a doki a 12. heti uh- n vagy 5 percig szuszogott, cuppogott làtszott hogy vmi nagyon nem tetszik neki :-(, na ott az àjulàs hatàràn voltam. Majd felém fordìtotta a monitort és mondta hogy tuti fiú, mert nem tudja lemérni,annyira mozog. :,-)

De itt hetente nézték uh- val, hogy minden oké- e. Meg utrot szedtem.


Harmadikkal detto, gyógyszer+ uh kontroll.

Most meg semmi. 3x voltam eddig 5,7,9 hetesen. Meg majd 13 hetesen megyek.

Lehet csak nekem sok ez időben. De most az alap aggódàson túl érzem ezt a nem jó érzést. Azért vagyok kicsit beparàzva.

2016. szept. 26. 09:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok. Igy ertheto hogy benned van ez az erzes. De szerintem ha aggodsz azzal tobbet artasz. Inkabb hivd fel a dokid es menj el uhra hogy lasd hogy rendben van minden. Probalj megnyugodni kerlek .
2016. szept. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Beszéltem a dokival, azt mondta péntek vagy hétfő, csörögjek rà csütörtökön,ha nem nyugszom meg addig.

Szerinte,ha nincs semmilyen görcs vagy vérzés akkor nagy baj nem lehet. Ha pedig leàllna a baba szive az lehet azutàn is, hogy ő most megnézi,minden nap pedig nem uh- zna. Próbàljak megnyugodni, ha a legrosszabb történne azon úgysem tud sem ő sem én vàltoztatni, de az ettől való aggódàs igenis okozhat olyan stresszt ami àrt a babànak.

Végülis értem és igaza is van, csak nehéz. Ügyeletre meg ezzel tényleg nem akarok menni, mert ez nem sürgős eset. Tulajdonképpen bajom sincs.

Megpróbàlok màsra fókuszálni. Köszi mindenkinek.

2016. szept. 26. 12:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Elmentem dokihoz akkor is meg most is 13 hetesen. Minden rendben:-)
2016. okt. 7. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!