Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt normális,...

Terhesség alatt normális, hogy megemelkedik a pulzusszám?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom,akik hasonló gondokkal küzködtek.Milyen magas volt a pulzusotok és okozott e valamilyen problémat a babánál?

2016. szept. 21. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, normális, mivel több vért kell a szívnek keringetni. A babának nem okoz problémát, ő ebből csak "profitál", a te szervezetedet terheli meg.
2016. szept. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is magas(abb) szokott lenni, főleg mert a vérnyomásom nagyon alacsony.

Én egyszer-kétszer voltam rosszul, akkor 120-as és 140-es volt a pulzusom, de szerencsére ez csak kivételes alkalom volt. Lefeküdtem és vártam, pihentem, ennyit tudtam tenni.

Az a babám (is) teljesen egészséges, már 4 éves. :)


Szerencsére ez sokkal kevésbé gond, mint a magas vérnyomás.


Amúgy a doki utasítására figyelnem és mérnem kellett egy darabig, mert erre is tudnak adni gyógyszert, de inkább csak végső esetre tartogatják (az enyém még nem volt az), mert nem jó ebbe beavatkozni, ha nem muszáj.

2016. szept. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez termeszetes azt ovastam. 90-120 volt ahogy meregettem.
2016. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!