Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kora terhesség alatt normáli...

A kora terhesség alatt normális a folyamatos nyilaló érzés az alhasban?

Figyelt kérdés
Ahogy én szàmolom most 2 hetes terhes vagyok,ahogy az orvosok 5.Még nem voltam orvosnál,mert azt mondtàk h.az 6.-7.hétnél előbb nem érdemes menni.Viszont folyamatosan fáj a hasam és elég erősen nyilal alulra.Szerintetek ez normàlis?
2016. szept. 24. 08:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Olyan menstruáció féle?
2016. szept. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az elején az volt,mikor esedékes lett volna a menstruáció.Most viszont màshogy fàj.Feszít is néha,de leginkább nyilal a hasam aljába.Van mikor elég erősen.
2016. szept. 24. 08:56
 3/19 anonim ***** válasza:
Menstruacio kimaradasa utan 2 hettel menj el ultrahangra, hogy a mehen kivuli terhesseget kizarjak. Enyhe gorcs, nyilallas normalis, de ha eros fajdalommal jar az nem tul jo. Ha vereznel, akkor pedig azonnal az ugyeletre kell menni. Probalj magneziumot szedni, az sokat tud segiteni, ill a pihenes. Lehet, hogy megeroltetted magad.
2016. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Sok mindent csinálsz? Nehéz dolgokat emelesz e? Magnéziumot szedjél.

1x, 1x egy ilyen nem gond. De ha nagyon erősn fáj, szúródik az nem jó.

Nekem akkor szokott nap végére néha fájni ha túl sok mindent csinálok. 5+5 napos vagyok.

2016. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A dokim szerint az enyhe mensigorcs es a huvelybe nyilalas ,mintha tuvel\ kessel szurnak is vele jaroja a terhessegnek. Elmagyarazta,hogy a novekvo mehet tarto szalagok mozdulnak ilyenkor es ez okoz nyilalast.Nekem meg petefeszkem is nyilal neha. Magnezium jot tesz. Magnerotbol napi 3at szedek,neha 4et! Jobb lett tole sokkal:-)
2016. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
De azert nezesd meg magad.Nehogy mehenkivuli legyen.
2016. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Jövőhéten elmegyek orvoshoz.Későbbre terveztem,de legalább nyugodtabb leszek.Ha fekszek akkor jó.Egyébként boltban dolgozom.Nehezet nem emelek,de kilenc órát talpon vagyok. :(((
2016. szept. 24. 16:01
 8/19 anonim ***** válasza:

Akkor biztos azért van hogy 9 órát talpon vagy.

Majd ahogy nő a terhességed úgy kell elgondolkozni hogy birod e meg jót teszel e vele.

Nem mondom gyere táppénzre de azért kiméld magad ahogy tudod.

2016. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igyekszem,meg azért bent is jó fejek. :))5 hónapos koromig tervezem,de ez nyilvàn majd elvàlik meddig tudok dolgozni.:)
2016. szept. 24. 22:07
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem akarok senkit megbantani ezzel de ez olyan butasag hogy ne menjen valaki a 8.hetig orvoshoz...ez a legnagyobb butasag. Ahogy pozitiv lett a tesztem egybol aznap elmentem es 4 hetes petezsakot latott az rovos. Jo hogy elmentem mert nekem is voltam szuro fajdalmaim es utana barnas folyasom is...persze veszelyeztetett terhes lettem. Ha nem megyek el akkor nem kaptam volna hormont es egyeb gyogyszereket.

Ha megtudod hogy terhes vagy nyugodtan elmehetsz dokihoz mert ha van valami egybol latjak akar azt is ha nem terhesseg lenne hanem mas baj. Es ha van terhesseg lehet igenyelne a szervezeted gyogyszert. Semmi rossz nincsen benne es az orvos sem fog szolni hogy te miert mentel el. Nekem a vedonohoz is 8 hetes terhesen kellett mennem.

En a helyedben elmennek es ne hallgas ilyen butasagra. Menjel el es akkor megnyugszol foleg HA FAJDALMAID VANNAK MERT AZ LEHET NEM NORMALIS MINT AZ EN ESETEMBEN SEM VOLT AZ ES NEM AKARLAK ELSZONORITANI DE EN NALAM HATALMAS KETTEVALASZTODOTT CISZTAT IS eszre vettek es az valamint a fajdalom miatt korhazban is voltam. Es akkor jottek a tiltasok hogy mit csinalhatok es hogyan es ez mind 5-6 hetes terhessegem alatt...

2016. szept. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!