Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki 18 hetes terhesen...

Van aki 18 hetes terhesen ilyen erős magzatmozgást érez már?

Figyelt kérdés
Igaz, nem első baba, de meglepöen erösen mozog már. Kívülről is rendesen látszik, ahogy rúg. Ha a kezem odateszem, rendesen odanyomja magát, és erőset "bök". Más is van így? Amúgy kicsit később fogant, az alapján 17+4 hetes vagyok. A méretek is ezt igazolták eddig. Mensi szerint 18+3. Tegnapi uh szerint már behozta az eddigi 1 hetes "lemaradást"!
2016. szept. 28. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne. Fiam 16 hetesen is produkàlt ilyet. 20-24 hetesen iszonyat fàjdalmakat okozott.


Ez semmi màson nem.múlik,mint a baba temperamentumàn és az izomzatàn.

2016. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kisbabám 19 hetesen kezdett erősebbeket rúgni amik látszottak kívülről is rendesen, azóta egyre erősebb, most már ilyen kis hullámzások is szoktak lenni. 19. hét előtt is látszott kívülről a mozgása csak azok még inkább ilyen remegések voltak meg lüktetés félék és nem pedig ilyen rúgások.


25+3 hkm

2016. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont annyi idős vagyok mint te (csak fordítva, mert nálam előbbi a fogantatás, hiszen a cikus elején volt PÉ, így UH szerint 18+3).

Nagyon erősen érzem őket (ketten vannak), és eddig ennek is tudtam be. Meg "B" baba nagyon közel van a méhfalhoz, őt kívülről is egyértelműen érezni lehet.

Nekem harmadik terhesség (mindig korán éreztem a magzatmozgást)

2016. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is nagyon erőseket rug , mozog. Második baba. Most vagyok 25+3hetes.
2016. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!