Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Expect tesztet csináltam, az...

Expect tesztet csináltam, az eredmény ablakban nagyon erős csíkom lett az ellenörző ablakban pedig csak fénynél látható. Ez most pozitív vagy negatí? 10. én kellett volna megjonnie de csak barna folyásom van meg néha sűrű fehér de sok.

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Kep?:) ha te latod ott van. De.lehet szaradasi csik is.. sztem tesztelj Par nap mulva!:) doki?
2016. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Képet sajnos nem tudok csatolni 😐 Az orvos szerint valoszinű rossz volt a teszt de idegesít hogy az eredmény ablak erősen látszik. Csináltam másikat azota ma és ugyan ilyen lett csak az ellenörző ablakba már semmi nincs.
2016. szept. 15. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyel egy teljesen masfajtat!:) drukkolok 1#voltam.:)
2016. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom ☺ Kösziii! 😘
2016. szept. 15. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor ha jól értem, a kontroll csík nem jelent meg. Ebben az esetben hibás a teszt.

Pár hete másnál is ez volt (a teszt márkájára nem emlékszem), aztán mikor megismételte már sajna negatív lett.

Szóval ez így most semmi, érvénytelen teszt.

Majd írd meg az új eredményét! Drukkolok!

2016. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!