Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős égő fájdalom a mellem alatt?

Erős égő fájdalom a mellem alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 34 hetes kismama vagyok,de hetek óta fáj a mellem alatt a bordámnál és ez kihat a lapockámra is. 2 héttel ezelőtt említettem a dokinak,azt mondta ez természetes,mivel a baba nyom minden belsőszervet. De mostanra már eléggé elviselhetetlen. Csak akkor nem érzem fájni,ha állok vagy sétálok. Normális ez?
2016. szept. 20. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! Akkor jelentkezik amikor ülsz vagy fekszel? Amugy tényleg azért van amit a dokid.. Ö az orvos jobban tudja mint itt bármelyönk szerintem! Úgyhogy szerintem hihetsz neki!
2016. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,csak akkor ha ülök vagy fekszek,ha állok akkor úgy elvagyok. De egész nap sajnos nem állhatok.
2016. szept. 20. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
A vége fele sajnos ez már ilyen. Nekem is nyomta a bordámnál, szülés után egy évvel is nagyon sokszor éreztem a fájdalmat, vszleg vmelyik bordaközi ideget szétnyomhatta... Most várom a másodikat, kíváncsi vagyok vele milyen fájdalmak lesznek a végén.
2016. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!!! Teljesen ugyanez van nekem is nekem a hatam kozepeig hat ki! Mar a 28.het ota tart most vagyok 37! De mar ugy eszek h kb 10 percig tartson max aztan fel kell aljak mert rohadtul faj!

Kocsiba nem is ulok be mar... Nagyon rossz. Bar nekem akkor sem faj ha hanyatt fekszek de ha oldalt akkor igen...

2016. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. Tegnap voltam orvosnál és kiderült,hogy azért fáj,mert ott a baba feje és nyomja a rekeszizmot. További jó babavárást mindenkinek 🙂
2016. szept. 22. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!