Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már biztos lesz?

Ez már biztos lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23.-án kellett volna megjönnie de eddig semmi.Olyan tüneteim vannak mint mielőtt megjönne. Ha ma csinálok egy tesztet az szerintetek már kimutatná ha esetleg terhes lennék? (Mindig gumival védekezünk,sose szakadt ki, már csináltam két különböző tesztet amik negatívat mutattak az egyik reggeli vizeletből készült, nem tudom számít e de szeretkezés elején mindig kicsit fáj) Orvoshoz mindenképpen megyek.
2016. szept. 28. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a teszteket? 5 napja késik, ha holnap reggel tesztelsz az már elég biztos eredményt kell adjon, ha csak nem késői peteérésed volt.
2016. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a legtöbb terhességi teszt az elmaradt menstruációt követően már kimutatja, hogy terhes vagy-e. Azt tudnod kell, hogy amit ezek a tesztek mérnek, a hcg nevű hormont, azt a méhfalon megtapadt megtermékenyített petesejt, vagyis az embrió lepényszövete termeli. Szóval az együttlétet követő 7-8. nap után lehet csak kimutatni. A vérzés elmaradása után 4-5 nappal már biztosabban megállapítható.
2016. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Múlt hétvégén csináltam a tesztet.
2016. szept. 28. 14:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát ami ma esetleg negatív lenne akkor az már jelentheti azt hogy tényleg nem vagyok terhes?!
2016. szept. 28. 14:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha mindig gumival védekeztél és sose szakadt el nem hiszem hogy terhes vagy. Lehet hogy csak hormonális probléma. Érdemes elmenni nőgyógyászhoz mert lehet más okozza a késést és nem azért késik mert terhes vagy
2016. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennyi kesesnel mar delutan is ki kell hogy mutasda. Nekem 3 nap kesesnel majdnem leugrott a csik a tesztrol.

Tartsad magadban a pisit par oran keresztul aztan akar este is tesztelhetsz

2016. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nemsokára megcsinálom a tesztet és majd megírom hogy mi lett az eredmény.
2016. szept. 28. 17:57
 8/9 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet és határozottan negatív lett. Még csak halvány csíkos sem lett. 3-ból 3 teszt negatív akkor ezek szerint terhes tényleg nem lehetek?
2016. szept. 28. 20:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem :)
2016. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!