Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már biztos vetélés lesz?

Ez már biztos vetélés lesz?

Figyelt kérdés

A tegnapi vérvizsgálat 250-es hcg-t mutatott. Az orvos azt mondta hogy pénteken újra vért vesznek hogy megnézzék emelkedik-e a szint. Annyira félek!!

[link]


2015. jún. 11. 06:20
 1/8 anonim ***** válasza:
???? És mi utal vetélésre?
2015. jún. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ebbol a gorbebol nem lehet megallapitani, hogy mikor volt ovud, igy azt sem, hogy hanyadik dpo.-n vagy, es hogy a 250-es hcg eleg-e vagy sem.

De teny, hogy verezgetsz es esik a hod. Ez nem jo jel, de varjuk meg a masodik vervetel eredmenyet.

Progeszteronpotlast kaptal?


(Hadd kerdezzem meg, ilyen gorbevel mennyi ido alatt sikerult teherbe esned?)

2015. jún. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A sok vérfolt biztos, hogy rossz jel. Tekintve hogy több mint egy hete pozitív a teszted, azt hiszem már latszania kellene a petezsáknak. Csinált uh-t a dokid?

A hcg értékéből sokra nem lehet következtetni, szóval nem is írnék rá semmit, reméljük a legjobbakat.

2015. jún. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A HCG meresnek akkor lesz jelentosege, amikor ossze tudod hasonlitani a kovetkezovel, sajnos magaban az hogy 250 semmit nem mond.

Szoritok neked nagyon!!!

2015. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma délben spontán vetéléssel elment a baba :((((((((((
2015. jún. 11. 15:59
 6/8 anonim válasza:
Sajnálom. Kitartás! :)
2015. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, én igy jártam decemberben, januában ismét terhes lettem, azóta minden rendben hála Istennek.

Ne szomorkodj, nekem azt mondta a dokim, hogy előkészítette a helyet a következőnek, és igaza is lett :-)

2015. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne keseredj el, nekem is volt 2 vetélésem, mindegyik a 6. héten történt. Ez egy nagyon gyakori dolog sajnos, úgyhogy ne keresd az okát. Még mindig sokkal jobb, mintha több hónaposan történne a dolog. Hidd el, mindennek megvan a maga oka. Ne aggódj, össze fog jönni és minden rendben lesz :) A lényeg, hogy ne stresszelj rá! Üdv! 39 hkm
2015. jún. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!