Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhes lehetek?...

Hány hetes terhes lehetek? Nem vagyok bizros benne h mikor volt meg utoljara?

Figyelt kérdés
ugy emlekszem h julius 8an volt meg utoljara, ez a datum tuti, de arra mar nem emlekszem h agusztusban meg volt e vagy sem, egyszeruen hiaba probalom belidezni, nem tudom, mindig szoktam tudni de most nem remlik... egy hettel ezelott voltam orvosnal, akkor het hetes terhessegnek megbelelo embriot talaltak 7mm, es ez megfelel annak h ha agusztusban megvolt akkor jo, augusztus 4.e korul kellett vna megjonnie, ma igy akkor 8hetes terhes vagyok, ha minden igaz, az lenne a kerdesem h lehetseges az hogy esetleg ha megsem volt meg augusztusban akkor a terhesseg behozhatja azt a 3 hetet?

2016. szept. 29. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a minden rendben van akkor szerintem màr felesleges ezen agyalnod.Volt már szivpulzálás?
2016. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen 7hetesen mar volt :) csak erdekelne h ez a szulest mennyire befolyasolja? elso babamnal tudtam h mikor volt, ot terveztuk is, kistesot nem, de nem gond :) elsobabam 35 hetre szuletett koraszulott volt, ezert atszallitottak mibket egy masik korhazba ahol megfeleloen eltudjal latni ha baj lenne, de halistennek nem volt, most azon jar az agyam h mivan ha 38hetre szuletik ha julishoz szamitjak, de kozben meg augusztusban volt meg utoljara akkor 35hetes lennek, ismet koraszulott, de akkor arra a lehetosegre nincsenek felkeszulve h mi van ha vmi baj lesz...
2016. szept. 29. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Ezen felesleges aggódnod! Majd a 12 hetes ultrahangon kiderül, hogy mennyi idős is pontosan. :) Ez a mérvadó, a 12 hetes UH méretek!

2016. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, azt tudtam, hogy márciusban valamikor megvolt, de hogy pontosan mikor, azt nem. Rendszertelen volt és nem is hittük, hogy ilyen hamar sikerül a babaprojekt (előtte volt két sikertelen hónap).


A baba pontos korát végül a 12. heti UH-n állapították meg, és a méretek szerint áprlis 18.-án kellett volna utoljára menstruálnom (amikor tuti nem volt semmi). Tehát nálad is simán előfordulhat, hogy utoljára júliusban volt meg és a baba mégis csak 7 hetes. Nincs gond, csak simán később fogant.

2016. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!