Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hete és 3 napja késik...

3 hete és 3 napja késik terhes vagyok? Junius 1jén volt meg utoljára és julius 1jén kellett volna megjönnije de már csináltam 4db tesztet de mindegyik negativ. Szerintetek terhes vagyok? Nagyon nem szeretném.

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz
2016. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi ideje késik, szerintem menj orvoshoz. Ő már biztosan meg tudja állapítani a terhességet, ha fennállna. De lehet csak a meleg miatt marad ki egy ciklus. A negatív teszt nem zárja ki 100 %-ban a terhességet, de valószínű hogy más áll a háttérben.
2016. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
7 napig volt meg mindig de ebben az évben szedtem vasra gyogyszert és azota 5 napos volt.Voltak olyan menstruációm hogy utána barna folyásom volt de nem sokáig de most meg sokáig volt mintha az lett volna a menstruációm de nem volt vér egyáltalán. Az a baj hogy lent vagyok páromnál csak 1 hét mulva megyek haza, nem tudok itt elmenni mert fizetös és a páromnak sincsen most pénze.
2016. júl. 25. 08:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg olyan kérdésem lenne szerintetek pasi vagy nő. Nögyogyász a jó? meg 7 hetes terhes vagyok most jelenleg szerintetek?
2016. júl. 25. 08:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagyis ha az vagyok bocsi csak ideges vagyok már napok óta pedig ma csináltam reggel egy tesztet de negativ lett az is :(
2016. júl. 25. 08:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom melyik városban vagy most a párodnál, de biztos van a környéken SZTK rendelés, ahova kérsz időpontot aztán beballagsz a TB kártyáddal, elmondod a panaszodat. Megtudod mi a helyzet és nem kell fizetni. Nekem a 6 hetes terhességet tapintással is megállapították, utána persze volt UH is.

(Második voltam)

2016. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aha értem Szegeden vagyok:)
2016. júl. 26. 15:09
 8/8 A kérdező kommentje:
Na pénteken megyek orvoshoz meglátjuk mi lesz már nagyon várom. Remélem nem vagyok terhes.
2016. júl. 27. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!