Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy teljes napja csücsül a...

Egy teljes napja csücsül a baba a húgyhólyagomon?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok s már kivagyok,mert hiába megyek el pisilni ugyan úgy kell.Már azt érzem,hogy annyira nyomja,hogy kikészült.Ez normális?
2016. szept. 29. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a baba, lehet, hogy van egy kis hólyaghurutod, ilyenkor gyakoribbak a húgyúti felfázások! Igyál rengeteg vizet, teát, hogy ha arról van szó, ki tudjon tisztulni. 23 hetesen épp az az időszak van, amikor már nem és még nem kell sokat pisilni.
2016. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nünü87 ***** válasza:
Nekem is volt a terhesség alatt olyan időszak amikor állandóan pisilni kellett és nem volt hólyaghurutom semmi bajom nem volt. Van ez így terhesség alatt. Nekem általánam akkor volt amikor nőttünk na meg az utolsó pár hétben de akkor már minden nap engem az borított ki. Kitartást!
2016. szept. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!