Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hete késik, tesztem...

Két hete késik, tesztem negatív lett, lehetek terhes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek már 1,5 éve. Az elmúlt hónapban volt, hogy elfelejtettem bevenni a tablettát, és már két hete késik a menstruációm, kettő tesztet csináltam, de negatív lett. Nőgyógyászhoz már bejelentkeztem, viszont naponta vannak rosszulléteim: hányinger, szédülés, pici alhasi görcsök. Aggaszt a dolog, hogy két hete voltam alkalmassági vizsgálattal egybekötött tüdőszűrőn, és ez mennyire hat ki a magzatra? Feltéve hogy terhes vagyok! Volt valakinek ehhez hasonló tapasztalata, hogy negatív teszt ellenére is terhes volt? És a tüdőszűréssel kapcsolatban, úgy hogy várandós volt?
2016. szept. 30. 10:59
 1/1 anonim válasza:
Szia..voltál azóta dokinál? Az én lányom.úgy fogant,hogy pár alkalommal elfelejtetten bevenni a gyógyszert :-)
2016. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!