Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utrogestannak lehet ilyen...

Az utrogestannak lehet ilyen mellékhatása? Nagyon hányingerem van, főleg hajnalban és még a mellbimbóim nagyon érzékenyek.

Figyelt kérdés

Sajnos volt már 2 missed abom üres petezsák miatt. Most utrogestant használok. Ugye van baba azért vannak ezek a tünetek, nem pedig az utrotól?

7 hetes kismama.


2010. ápr. 24. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is utro-t szedek, és semmi bajom nincs tőle, meg amugy sincs mellékhatása! Hogy szeded? Hüvelyen vagy szájon át? Ha hányingered van akkor az a babátol és a hormonoktól is van! Utrogestan amugyis segít a megtapadáshoz, sztem jó dolog! :)

Sok sikert!

2010. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Hüvelyi utrogestant használok 2*2-t. Te mióta szeded?
2010. ápr. 24. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is hüvelyit szedek, de ugy mondtak h. ha nagyon sietsz, akkor be is kaphatod! Én napi 6 szemet szedek! Már az elejétől szedem, ugy volt h. a 11.hétben el kéne hagyni, de még a dokim javasolta,h. jobb ha továbbszedem még 2 hetet! Remélem aztán már nem kell! :)

Amugy voltál már uh-on? Na és most volt baba? Majd irj!

2010. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a babátol vagy rosszul:-)Én szjon át szedtem és nem volt tőle hányingerem!Drukkolok,hogy legyen baba:-))
2010. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már voltam 2X uh-on, utoljára 5+5 hetesen, akkor még csak petezsák volt. Kedden megyek újra. Már alig várom, de egyben nagyon izgulok is. Bár az első két terhességemnél semmi tünetem nem volt.
2010. ápr. 25. 07:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért majd ird meg mi lett, jo? Drukkolok! :)
2010. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam uh-on, és 12 mm-es a pici babám. És dobog a pici szive.
2010. ápr. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!