Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hét elég az utrogestannak?

Egy hét elég az utrogestannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma voltam dokinál,egy hete csináltam az első erős pozitív tesztet,amugy nov.20. jött volna meg.A doki csinált hüvelyi ultrahangot, és 8mm-es petezsákot láttunk a képen,azonban még nem láttunk benne babót.Felírta a doki az Utrogestan tablettát napi 3X2 adagban. Jövő hétfőn kell hozzá visszamennem. Szerintetek akkor már látható lesz picit a babó???Ez a tabletta segít, hogy nehogy elmenjen???
2010. dec. 6. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

ez a tabletta akkor segít, ha hormonális probléma miatt nem maradna meg. ha neki van valamilyen súlyos genetikai betegsége, akkor ennek ellenére sem marad meg.

de miért írta föl az orvosod? véreztél, vagy volt már vetélésed?

2010. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A progeszteronszintet dobja meg ennyiben segít.Így van terhességmegtartó ereje.Ha a vetélésnek más oka van, pl.:genetikai, nem segít, de ez, ha úgy vesszük nem baj-tehát, ha vkinek "csak" a progeszteron szint alacsony, akkor segít.
2010. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor,mikor "nem kellett megjönnie" akkor volt 4 napig pecsételős barnázásom,nagyon kevés. Azóta már semmi,ennek több mint másfél hete. És, mivel ma nem látta a babát, úgy gondolta, hogy egyrészt hormon szintem nagyon alacsony, másrészt pedig (az utcsó mensi szerint 6hetes lennék) szerinte még nem vagyok csak az ötödik hét eleje körül,úgyhogy igazából nincs okom az aggodalomra, de jobb ha ezt egy hétig szedem.Kicsit izgulok, nem tudom hogy bírom ki jövő hétfőig...:)
2010. dec. 6. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!