Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokkal érzékenyebb vagyok,...

Sokkal érzékenyebb vagyok, mióta megszületett a babám, ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Én képes vagyok mindenen bőgni,főleg ha gyerekekkel kapcsolatos dolgokat látok-hallok.Ti hogy vagytok vele?
2010. febr. 6. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

14 hónapos a babám, így a 14 + 9 hónap óta csak szerelmes romantikus filmeket nézek és természetesen sírok rajtuk. Régen mindig horrorokat néztem, most már nem bírom, félek tőlük.

De képes vagyok egy sima vacak reklámon elbőgni magam.

2010. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,már azt hittem becsavarodtam!:)
2010. febr. 6. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Szülés után kb fél évig voltam így,akármin tudtam én is sírni,ha vki kritizálta a gyerek nevelésem,ha vmi nem úgy sikerült ahogy elterveztem,sőt volt h elbőgtem magam mikor férjem hozott egy doboz bonbont,rögtön arra gondoltam h a pár plusz kilómra céloz. :-)
2010. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez a hormonális változás miatt van, nem kell aggódni elmúlik. hormonváltozás majdnem mindig hangulati változást is okoz, ezt már tapasztalhattad kamaszkorodban, illetve láthattad másokon a változó korban. túl leszel rajta:)
2010. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már akkor is elkezdek sírni,ha ránézek a kisfiamra,és látom,hogy milyen kis életrevaló:)!

(a 18 hetes ultrahangon a leletek alapján azt mondták,nagy valószínűséggel Down-kóros lesz,azóta figyelem,most 15 hónapos,és nekem egy csoda,hogy mégis egészséges)

Tegnap este néztem a Lassie-t,azon is sírtam....:)

2010. febr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1.vagyok, én is sírtam a Lassien :)
2010. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!