Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamák! Hogy...

37 hetes kismamák! Hogy vagytok? Várjátok már a szülés beindulását?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Minden készen áll a baba érkezésére? Hányadik baba? Várjátok már a szülést, hogy végre lássátok azt a pici kis embert aki eddig a pocakotokban volt?

Vízesedtek? Hány kg híztatok?

Kislány, kisfiú?


2016. okt. 3. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon várom. Idáig egy hét lemaradásban volt, most két héttel nagyobb. Kislány és kész van minden. Ja és sokadik. :)
2016. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Jól vagyunk, nagyon várom már, hogy láthassam. Meg persze izgulok, hogy milyen lesz, miután megszületik. Első baba, kislány lesz. Pár dolgot még be kell szereznem, de amúgy készen állunk.

Nem vizesedtem, úgy összességében kilót híztam a terhesség előtti súlyomhoz képest, az első trimeszterben fogytam.

2016. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
négy kilót
2016. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már nagyon nehezen bírom. Az elmúlt két hétben kb 5 kiló víz jött rám, úgy , hogy alapból csak 4 kilót hiztam. Mellette sajnos vérnyomás gyógyszert kell szedjek.

Kislány lesz, nagyon várjuk már, minden készen áll a fogadására.

2016. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!