Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismama vagyok. Ma...

31 hetes kismama vagyok. Ma reggel óta menstruáció szerű görcseim vannak. Ez ugye nem a szülés beindulását jelzi?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj kórházba, biztos ami biztos, inkább nézzenek meg feleslegesen.
2013. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a hasad is görcsöl,menj kórházba,nézesd meg.Ha csak a derekad,akkor jósló fájások.Én is 31hetes vagyok,nekem a derekam görcsöl sokszor.Remélem semmi baj nem lesz.
2013. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem menzesz szerű nagyon enyhe görcseim vannak. A derekam is fáj mellé. E hetente max 1-2x fordul elő!

A dokim azt momdtajóslók, ami teljesen normális az én időmben.


34+2hkm

2013. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem végig voltak menzi szerű görcsök deréktájban, de nem véreztem és a baba is tökéletesen jól volt. ezek még csak nem is jóslófájások és hála istennek semmi közük a szülés beindulásához. ha beindulnak a jóslóid, azonnal érezni fogod a különbséget :)
2013. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani menj be nézzenek rád!- rátok! nekem például epekövem lett a terhesség végén.. a poklok-poklát éltem meg egy egy görcsrohamnál... persze akkor végig azt mondták a baba nyomja a dolgokat felfelé.

a barátnőmnek meg veseköve lett.. menzi szerü görcsökkel ment be őt legalább megnézték jobban és akkor mondták hogy vesekő! remélem csak jóslóid vannak :)

2013. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj és vizsgáljanak meg. Nem azért írom, hogy ijesztgesselek, de nekem így indult a szulésem 39 hetesen. Menzesz szerű görcsök amik sűrűsödtek.
2013. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha van magnesium tablettád otthon, vegyél be belőle 1000mg-ot most!


Mert ez bizony az, amire gondolsz.


Utána irány az orvos.

2013. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Délben bevettem egy szem magnerotot,és minden görcsöm megszűnt.A dokim külföldön van,én tegnap utaztam haza édesanyámékhoz,a kórház tőlem 70 kmre van.Remélem,hogy nem akar még kibújni a lánykám
2013. aug. 17. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!