Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez terhesség alatt?

Normális ez terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Egyik nap munkában tökfőzelék volt fasírttal, akkor nem kívántam ebédre, de este hat után mentem volna venni és nem volt..majd megvesztem érte. Aztán tegnap az jött rám, hogy szívesen ennék kínai pirított tésztát viszont a csirkeszárny ami már jó ideje a fagyóban van, nem kell. Egyszer van étvágyam, egyszer nincs, tegnap úgy véltem, romlott a töltött káposzta, holott semmi baja nem volt és amúgy imádom. Sok gyümölcsöt eszek, és ritkán reggelizek. Reggelente nincs étvágyam, hányingerem van, de mikor ebédidőhöz érünk, egy fél disznót megbírnék enni. Munkában sem eszem műszak előtt, pedig korábban változatosan ettem virslit, tojásrántottát sült baconnel, debrecenit, múltkor a tócsnit kívántam nagyon tejföllel, de mikor leültem elé, nem kellett, alig bírtam lenyelni. Ja és múltkor ahelyett, hogy rendes reggelit ettem volna, a maradék töltött dagadót ettem krumplipürével és uborkával utána mentünk ebédelni sógorékhoz. Plusz literszámra ittam náluk a teát. Ma is alig bírtam kivárni, hogy vehessek kínai tésztát..
2016. okt. 5. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
Normális😊
2016. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
39%
Ugyanilyen vagyok én is egy hete kb. Megkívánok valamit,mire elém kerül már forog tőle a gyomrom. Volt, hogy 4 napig csak melegszendvicsen éltem. Tegnapelőtt este 11kor álltam neki palacsintát sütni, mert majd megőrültem érte,mire az első készen lett már nem csúszott. A párom meg csak röhög rajtam 😂
2016. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!