Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » FONTOS! Ettol lehetek terhes?...

Fifi17 kérdése:

FONTOS! Ettol lehetek terhes? Tobbi lent 16L

Figyelt kérdés
Nem reg estem at egy mesterseges elvetelesen.. Az elso alkalomtol estem teherbe.. Tobbszor utan nem is csinaltuk mert nem akartam.. Nem hittem volna hogy az elsotol lehetek terhes.. Anyamnak ezert is nem mondtam.. Szegyeltem magam.. Most meg foleg.. Mellettem allnak nem itelnek el es szeretnek a csaladtagjaim..de en akkor is melysegesen szegyenlem magam.. Depresszios vagyok.. Szakitani akartam az eset utan a baratommal de tulsagosan szeretem.. Es a csaladom is mondta hogy ne szakitsak vele hisz ez barkivel megeshet.. Na szoval vasarnap a szobaba voltunk a baratommal.. O nem tud a dologrol.. Na m1 es mondta hogy nagyon kivan meg o mar szeretne ujra ledekudni velem en mondtam neki hogy nem stb es ram fekudt.. Elelvezett.. Ruha volt rajta is rajtam is persze es olyan volt a nadragom a p unc i mnal.. Bocsi a csunya szavakert de mar teljesen kivagyok.. Lehetek ettol terhes?? Mar azert is kerdem mert en olyan idoszakba vagyok hogy most nagyon hamar teherbe eshetek Ertelmes es nem bunko valaszokat kerek.. Koszonom :(

2016. okt. 5. 15:23
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
81%
Jesszus... ne aaggodj nem lehetsz terhes!
2016. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
91%
Ha rajtad volt a ruha és a bugyi akkor ,hogy lehetnél terhes ? Vagy mennyire volt rajtad a ruha ?
2016. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
95%
Ezért nem kell még ilyen idősen du.ni !
2016. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
86%
Az én lányom is 16_ éves és még nem csinálj, mindenesetre azért már felvilágosítottam,hogy mi hogyan van !
2016. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem lettel terhes!

vagyis csekely az eselye..

azon mit ertesz hogy mesterseges elveteleles?!

gondolom abortusz de azt nem igy hivjuk...

a baratod pedig nem tudott rola, egy ilyen mindkettotoket sulyosan erinto dologrol??!

beszelj a szuleiddel es irass fel nodokiddal fogamzasgatolt hogy ne legyel rendszeres latogato a surgossegi ambulancian..

2016. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

"Nem reg estem at egy mesterseges elvetelesen.. Az elso alkalomtol estem teherbe.. Tobbszor utan nem is csinaltuk mert nem akartam.. Nem hittem volna hogy az elsotol lehetek terhes.. Anyamnak ezert is nem mondtam.. "


mesterséges elvetélésen voltál? az meg milyen?

És amiről anyád nem tud? :)

na, ne szórakozzál már!


"Mar azert is kerdem mert en olyan idoszakba vagyok hogy most nagyon hamar teherbe eshetek "


azt meg honnan tudod?


Ezt az ostoba kérdést!

2016. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Volt rajtam bugyi is.. De menni kell 6 hetes vizsgalatra es felek.. Ugy erzem elveszitettem anyamat.. Ugyanugy viszonyul hozzam de valahogy akkor is mas.. Felek hogy megint teherbe estem.. Eloszor is olyan konnyen megvolt..
2016. okt. 5. 15:32
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos IQ szint alatt nem engedném az embereket szaporodni.
2016. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
82%
Nagy kamu, egy idióta 10 évestől!
2016. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mert elsőre ráültél a fszra gumi és ész nélkül!
2016. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!