Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek placenta praeviaja...

Akinek placenta praeviaja volt volt verzese? Mindig van verzes ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Legyszi irjatok barmilyen tapasztalatot. Olyan erdekel akineknvegig ez volt es nem huzodott feljebb. Koszi elore is.

#terhesség #Placebta praevia
2016. okt. 6. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az volt. Először 26 hetesen kezdtem vérezni, de szerencsére csak 2 napig tartott, utána teljesen megszűnt. 1,5 hétig voltam kórházban, a dokim bent akart még tartani, de kikönyörögtem és hazajöttem. Ezután hetente jártam uh-ra, de a placenta nem akart feljebb húzódni. 33 hetesen újra nagyon véreztem, rohantunk a kórházban, de akkor már nem lehetett mit tenni, levált a méhlepénynek az a része, amelyik a méhszájon tapadt. Azonnali császármetszésem volt, még tüdőérlelőre sem volt idő. A kislányom hetekig a koraszülött intenzíven volt, de ez már csak a múlt, ma már egy gyönyörű, örökmozgó 3 éves kis energiabomba.
2016. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnalom. De hala Istennek egeszseges babad szuletett :) nekem elvileg teljesen fedi, bar egyik uh.n azt mondtak centralis a masion marginalis aztan huvelyivel.megnezte a foorvos ott centralis volt. K9rhazbaj vagyok mert itt be kell fekudni 33 hetesen hiaba nincs panasz. Eddig nem volt verzes. De rettegek tole hogy tortenik vakami. Tudom hogy jo helyen vagyok stb..de valami pozitiv tortenetre is kivancsi lennek hatha van :)
2016. okt. 6. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
A 8. hónapig vérezgettem, minden alkalommal azt mondtam, kész, ennyi, vége, elvetéltem. De nem. A végére picit fentebb húzódott azért. 14 hónapos már a lányom.
2016. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Időre született a lányom, 38hét+6 napra, természetes úton.
2016. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsed volt hogy feljebb ment vegul. Hanyadik hetre huzodott fel kb?
2016. okt. 6. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kilenc hétől véreztem , nekem 3 hét alatt felvándorolt. De még mindíg lent van. Eltiltottak a szextől az emeléstől. Sokat fekszek, ha picit többett mozgok már vérzek így kiirtak betegre itthon pihenek most még minden rendben. De azt mondták ha nagyon lent marad akkor császár lesz.
2016. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz a semmittevés, de ez most a babád érdeke. Én is ágynyugalomra voltam itthon ítélve, meg gyógyszereket is kellett szednem. Meg volt beszélve a császár a 37. hétre, de azt is mondta mindig az orvosom, hogy a legkisebb görcsre, vérzésre azonnal kórházba fektet újra. Hogy végül is mitől vált le nem tudom, már nem is fog kiderülni. El voltam tiltva mindentől, az emelgetéstől, a sétától, a szexről ne is beszéljünk. Akkor nagyon rossz volt, de így visszagondolva gyorsan elrepültek azok a hetek is.

A kislányom ma már nagyjából egészséges, volt jó pár probléma, amivel a koraszülöttsége miatt meg kellett küzdenünk.

Neked kitartás!!! Napról napra közelebb vagytok ahhoz, amikor már nyugodtan megszülethet, biztosan nem lesz semmi baja!

2016. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen es allandoan parazok a verzestol :( szobaton hala egnek mar a34.hetet toltom. Remelem azert vkinek lesz pozitiv tortenete is
2016. okt. 6. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!