Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Placenta a méhszájon, ha...

Placenta a méhszájon, ha nincs tovább vérzés jelentheti azt hogy visszament a helyére?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

16.hetes iker kismama vagyok.

3 héttel ezelőtt bevéreztem majd kiderült mert a placenta a méhszájon van.

2 hétig mindennap véreztem és ma már több mint egy hete semmi vér sem hasfájás.

Jelentheti azt hogy vissza ment a helyére vagy ez még nem annyira biztos?



2016. júl. 22. 17:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Az egyik babának van lent a placentája a másiknak a helyén van :) *
2016. júl. 22. 17:30
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

A mehszajon levo placenta szigoru kh-i monitorozast igenyel. Ha elkezdesz nagyon verezni kb 10p alatt meghalsz.

Ki sem engednek a khbol tovabba tuti csaszar ahogy betoltod a 37. Hetet. Mondjuk ikrekbel ekeve csaszaroznak bar nem kotelezo.

Uh ha khban vagy kerdezd a szonografust v a dokit, ha otthon akkor sztem nem volt a mehszajon full a pkacenta igy sztem van remeny.

Boldog babavarast!

2016. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt. Nekem végig a méhszájon volt, soha nem véreztem, császárral szültem. 39. héten.
2016. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Többször vérezgettem, de csak minimálisan. A 19. hétre került normál helyre a placenta, így simán tudtam szülni. Aszkorbinsavat és magnéziumot kellett szednem. Aszkorbinsav tulajdonképp C-vitamin.
2016. júl. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!