Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hasam egyre többet feszül,...

A hasam egyre többet feszül, most vagyok 13 héten, más is tapasztalta?

Figyelt kérdés
Meg a másik hámlik a hasamon a böröm mintha kilenne száradva ,de kenem niveával. Másnak ilyesmi? Mivel kentétek?

2016. okt. 6. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A feszülés nálam is jelen van. Húzódik is, dokim azt mondta nyúlnak a szalagok. Próbáld magad "átállítani" arra,hogy ne mozdulj hirtelen,szedj magneB6-ot és pihenj sokat. Nekem a dokim ezeket tanácsolta. Nálam bőrszárazság nincs, én inkább mindenhol pattanásos lettem 😛 Próbáld esetleg babaolajjal kenni az intenzívebb minta Nivea ☺ 13hkm
2016. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A vitaminokkal ovatosan bánok, mert minden nap megeszem egy egész citromot valamiért nagyon kivánom. Meg tököt, foghagymát naponta 1 gerezdel( magyart) paprikát (erőset is pirosat is) egy pohár kefir minden délután 4 kor. Meg persze figyelek az étkezésemre hetente halat. Meg még terhesvitamint, ezért ovatosan szedek be bármit nehogy sok legyen valamidől.
2016. okt. 6. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha sok a magnézium max hasmenésed lesz

.

Nekem is sokat feszül a hasam pedig 3.baba.

2016. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hàt ha te evéssel túl tudod adagolni a vitamint...(egy àtlag 20dkg-s citomban kb 100mg c vitamin van... Ha 1 kg-t ennél naponta akkor is csak az influenzàs időszakban javasolt c vitamin felét ennéd meg :-D ) A fokhagyma100g-ja

B1 b2 vitamin 140mg körül,c vitamin 15mg,meg szelén, vas, k vitamin, e vitamin, réz, mangàn,foszfor, kàlium van benne nem túl sok.(Ezt is ipari mennyiségben kellene fogyasztani,hogy baj legyen belőle)


Nyugodtan szedj magnéziumot,amikor érzed hogy feszül. Semmi bajod nem lesz tőle.

2016. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, veszek akkor. Meg kalciumot is!
2016. okt. 7. 03:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!