Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell aggódnom? Vagy ez normális?

Kell aggódnom? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

10. napja pozitív a terhességi tesztem. A menstruációm nagyon rendszertelen, de olyan 5 hét + 4-5 napos lehetek. Az orvos ma azt írta a leletemre, hogy korai, 4 hetes terhesség; 10,4 mm-es ép petezsák. Másfél héttel ezelőtt pedig már látott (ugyanez az orvos) "gesztációs gyűrűt". Hogy lehetnék akkor 4 hetes?

Normális ez a méret, meg hogy még nem látszik embrió?



2016. okt. 7. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

5hetes 3napos vagyok és nekem sem látszik embrió azt mondta az orvosom, hogy nem kell aggódni még korai engem 2hét múlva hívott vissza

2016. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) Nekem 3 hét múlva kell visszamennem. Nem tudom, hogy bírom ki addig.

[link]

Ez a táblázat kicsit megnyugtatott (petezsák méret alapján is 5 hét pár napos lehetek).

2016. okt. 7. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is aggódom 2hét még olyan sok idő, én kaptam utrogestant is mert 4honapja volt egy elhalt ikerterhességem :( bízom benne hogy most minden rendben lesz
2016. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként vissza néztem az előző terhességem papírjait ott sem írták 5hetesen még az embriót csak petezsakot látták akkor is, és utána csak 3hét múlva hívott vissza de sajnos már akkor nem volt szívhang egyik babánál sem akkor tudtam meg hogy ketten voltak és szépen fejlődtek a 8 hét végére állt le a szívük

1-es

2016. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most nem lesz gond! ;) Szorítok! Írj majd kérlek két hét múlva, hogy mit láttak!
2016. okt. 7. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp írok, aztán már te jössz :)

#1#

2016. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod! Nekem minden terhességemnél az 5. héten még csak egy 8 mm-es petezsák látszott(és ez átlagosnak számít az 5. hét elején)! Simán az 5. hétbe vagy, csak elírta a doki, vagy nemtom. 6 hetesen látszik majd embrió! Nekem is így volt!
2016. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!