Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes és 2 napos kismama...

8 hetes és 2 napos kismama vagyok. A terhességi tüneteim nagy része teljesen elmúlt az elmúlt két napban. Normális vagy aggódnom kell?

Figyelt kérdés

Tegnap figyeltem fel rá, hogy teljesen elmúlt a hányingerem és a szagérzékenységem. Viszont ezzel kb egy időben megjelent az erős derékfájás ( ő a harmadik babám, és már a másodiknál is nagyon fájt a derekam). A mellem már nem annyira fáj, de még érzékeny. A hasam sem fájdogál már úgy, mint eddig.

Ráadásul tegnap éjjel iszonyatosan rosszat álmodtam. Álmomban elvetéltem és művi befejezést kellett végezni. :( Na, ez az álom totál rányomta a mai napomra a bélyegét. Iszonyatosan, rosszul érzem most magam.

Szerintetek? A férjem azt mondja, hogy csak túlaggódom most a dolgokat. (pont mint az első kettőnél, bár én arra már nem emlékszem)


2016. aug. 7. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

En 9 hetes vagyok.

Nekem is van olyan, hogy 1-2 napig nincs hányinger. Ennek örülni szoktam :). Aztán persze visszatér.

A tünetek jönnek, mennek. Sajnos nekem volt vetélésem, a tünetek akkor végig erősen megvoltak, a befejező műtét napjáig. Most minden rendben a babával.

Ne aggódj!

2016. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom mar utanaolvastal a regi kerdesek kozott, hogy volt olyan, akinel a magzat elhalasanak tunete volt. Emiatt en is jol beparaztam, amikor napokra elmultak a tunetek... Aztan mindig visszajottek. Kesobb mar csak heti egyszer hanytam (szinte mindig ugyanazon a napon). Szoval nem mondom, hogy ne izgulj (mert miert ne izgulhatnal, egy elet van benned, aki a vilagon a legfontosabb neked), de tudd, van ilyen, hogy tunetek jonnek-mennek! :)
2016. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!