Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak kiváncsiságból, akinek...

Csak kiváncsiságból, akinek 12 hetesen nagyon aktív volt a babája, alig tudta megmérni a szonográfus annyit mozgott, annak milyen nemű lett a baba?

Figyelt kérdés
Szerintem lehet vmi összefüggés, a dokim is ìgy làtja a praxisàban. Tudom, hogy nem 100% ebből " jósolni", de érdekel.
2016. okt. 7. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elso.tok nyugiban volt.elsore sikeeult minden meres.

Masodik,3 szor menrem vissza az uh ra,annyira mozgott,hogy nem lehetett merni semmit.fel napot ott ultem.

Harmadik,rosszul fekudt es az istenert nem mozdult volna,szinten harmadszorra sikerult az uh,ujra fel nap ott ules,edesseg,cukros udito eves,ivas parancsra.

Mindharom fiu.

Annyiban latok kulombseget amit ossze tudok ezzel kotni,hogy az elso vegtelenul nyugodt gyerek.

A masodik egy orogmozgo.

A harmadik meg ugyan kicsi,se eleg lusti,es rengeteget alszik :)

2016. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező, nem rosszból írtam a válaszomat, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ez mennyire értelmetlen elmélet. Továbbra is ezt mondom, hogy ordas nagy baromság egy 12 hetes, 2 dekát el nem érő, embrió-magzat határon mozgó lényecskénél "férfias izomtömegről" meg habitusról beszélni, akkor is, ha orvos mondta. Persze abban hiszel, amit a szeretnél. Mellesleg az összes válasz, különösen a 10# válaszolóé is azt támasztja alá, amit én karattyolok, de mindenki abban hisz, amiben akar. Elnézést, ha a tiéddel nem egyező véleményt írtam le, azt hittem, egy más nézőponttal szélesítem a látókörödet a témában.


De még egy adalék az elmélethez. Az én fiú magzatom egész terhesség alatt finoman, puhán mozgott, hírből sem ismerem a bordakirúgást, hólyagtaposást és társait. Kint már pont az ellentéte, a finoman, "nőiesen" mozgó magzatból igazi rúgkapáló boxbajnok lett. 8 hónapos, bivalyerős, örökmozgó. Na ennyit arról, hogy a baba lábaközére, vagy habitusára lehessen következtetni magzat, sőt embrió korában.


Egyébként a lényeg: boldog babavárást és egészséges - bármilyen nemű - babát kívánok!


2# voltam

2016. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lany!
2016. okt. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem volt aktív és kislány.
2016. okt. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!