Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőm auramigrénes, és...

A barátnőm auramigrénes, és nem szedhet fogamzásgátlót. Azonban már megtörtént a baj. (? )

Figyelt kérdés

Betettem 20 mp-re gumi nélkül,a végén pedig kicsit lecsúszott a gumi,de nem érintkezett a belső részével. Bevegyen mégis egy esemény utánit,vagy imádkozzunk?

Kioktatást nem kérek,tudom,hogy hülyeség volt.


2016. okt. 7. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

hát 20 mp alatt is létre lehet hozni egy 90 évig tartó életet. Ez a világ tragédiája.

hányadik napon van? az ut. menst 1.napjától számítva?

2016. okt. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha fogamzásgátlót nem szedhet, akkor esemény utánit hogy????

Most gumival, vagy anélkül tetted be?

A ciklus melyik részén történt az eset?

2016. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Imádkozzatok. Ha szimpla, minimális hormontartalmú tablettát nem szedhet, akkor a sokkal több hormont tartalmazó esemény utánit végképp nem.
2016. okt. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
18. Napon. Eddig nem ment be,megprobaltuk guminelkul bement. Kivettem es gumival tovabb
2016. okt. 8. 07:25
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
nem tudom mi az a baromság, hogy "auramigrénes" - de ha lesz egy gyereketek, biztos, hogy el fog múlni
2016. okt. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
hány éves? ha 18 alatti, lehet, hogy kellene az eseményutáni :(
2016. okt. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

5!


A butasagod és tajekozatlansagod el fog múlni, ha utána nézel, mi az az auras migrén, a rosszindulatod viszont esélyes, hogy maradandó.

2016. okt. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Kb. a 18. nap fogant a fiam.

Jó nagy marhák vagytok!

Migrénesként nem vehet be eseményutánit sem, ha nem akar egy jó kis trombózisban elhalálozni.

2016. okt. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
7 ki szólt hozzád?
2016. okt. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Bátorkodtam az idióta hozzaszolasodra válaszolni, agyatlanka, de látom nem kellett volna. Buta vagy mint a tök és túl nagy a szád.
2016. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!