Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt különbség terhességeitek...

Volt különbség terhességeitek között fiú ill lány babánál?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Én most még nem tudok nyilatkozni, mert még nem tudom, fiam vagy lányom lesz. Az első lány. Most 14 hetes vagyok, nagyjából ugyanolyan a két terhességem.

Viszont sok példát tudok, pl anyukám, aki mindkét terhességét végighányta, és lett egy fia és egy lánya (én).

Egy barátnőmnek 2 fia van: egyikkel hányt, másikkal nem.

Másik barátnőmnek tök egyforma a két terhessége: egyik fiú, másik lány.

És még tudnék példákat mondani :)

Kíváncsi vagyok, nekem milyen nemű babám lesz, hogy ugyanolyan a terhességem.

2010. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fiam most 20 hónapos és most vagyok 31 hetes kismama kislány lesz. Nekem ugyan olyan a 2 terhesség, semmi bajom, nem voltam vagyok kívános, nem volt hányingerem, szóval semmi nem volt egyiknél sem. De azért remélem most tényleg lány lesz:)))
2010. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sok különbségem volt a két nemű gyermekem között.

A lányommal szinte észre se vettem a terhességet,nőtt a pocim szépen semmi problémám nem volt nem görcsöltem nem keményedtem nem voltam kívánós rosszulléteim sem voltak.A faimmal nagyon rosszul voltam szinte végig,keményedtem sokat pihenésre voltam ítélve,rengeteget ettem és a szülés is sokkal hosszabb volt mint az elsővel.

Szóval minden terhesség más.

2010. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a fiam első baba, eleinte sokat hánytam, rosszul voltam, fáradt voltam stb. aztán pár nyugis hónap után vizesedtem de durván, és égett a gyomrom de eszméletlenül. A szülés nagyon fájt, komplikáció is volt.

Most a lányommal semmi tünetem nem volt, semmim se fájt,hányingerem se volt, vizesedni is csak egész kicsit vizesedtem a vége felé, és a szülésből mindösszesen 1 óra ha fájt, előtte el se hittem h mindjárt kezemben tarthatom a lányom:)

2010. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első lány, vele nem volt semmi különös, volt egy kis hányinger, a kávéra rá se tudtam gondolni, s most ugyanígy volt a 3. terhességemmel. Most 28 hetes vagyok, már ég elmúltak ezek, s már kávézok is (nescafe 3in1). A fiammal viszont más volt a helyzet, a lányomat nem tudtam reggeliztetni, majd felfordult a gyomrom, volt, hogy napokig fel se tudtam kelni az ágyból. Aztán a 12.héten egyik reggel hánytam, na.... gondoltam kezdődik. Másnap reggel, mit akit kettévágtak, elmúlt minden. Úgyhogy nekem a lányokkal egyfoma a terhességem, a fiammal kinlódtam, de nem sokáig :)

De mindent megérnek!!!!!!!!

2010. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a fiam 22 hónapos, vele hányingerem volt, és hánytam is, de nem sokszor, inkább cska öklendezgettem. A kávét egyáltalán nem bírtam kifejezetten nem kívántam meg semmit. Annyi hogy inkább a sósakat részesítettem előnyben. És komplikált veszélyeztetett terhesség volt és a szűléskor is voltkomplikáció.

Most 35ik hétben járunk elvileg Kislány. :) És nagyon nagyon hányingeres voltam kb. félidőig, és minden nap hánytam minimum egyszer, de nem volt ritka a kettő sem. Sokkal korábban és sokkal intenzívebben mozog. 3szor aktívabb mint a fiam( pedig a fiam is nagyon eleven, mi lesz vele??? :))

amikor a fiamt vártam ha mocorgott a pociban és szóltam apának hogy nah most gyere, rátette a kezét, és abbahagyta. Míg a kislánnyal meg mondtam neki gyere gyorsan mocorog. Mire apa, minek úgyis mire odamegyek abbahagyja. És csodák csodája akkor kezdődött a buli. Vele úgy van hogy ha mozog is és ráteszi valaki a kezét a pocimra jobban rákezd, és ha nem mocorog, de valaki megsimogatja, vagy ráteszi csak úgy a kezét azonnal elkezd mocorogni. Szóval éppen mondogattam is míg nem tudtam hogy lány, hogy el sem hiszem h fiú mert annyira más. És én fogok a legjobban meglepődni h két terhesség lehet ennyire különböző. És a pocim is kisebb. erre is mondták már hogy azért mert általában a lányokkal kisebb. És nem is híztam még annyit mint a fiammal. Most +8kgnál tartok míg a fiammal ekkor már +14kg volt a többlet.

2010. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 fiú és 2 lány után írom: a lányoknál is sokat hánytam, émelyegtem, de a fiúnál sokkal többet:) Az utolsó héten is képes voltam erre. Többet is híztam a kisfiamnál. Vele való várandósságom alatt nem tudtam lenyelni a vitaminkészítményt, a lányoknál végig szedtem, még szoptatás alatt is.
2010. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bea24 ***** válasza:
Nekem van egy 9 hós kislányom és a pocimban a a 21 hetes kisfiam, de semmi különbséget nem tapasztaltam, lehet, hogy azért is, mert kicsi lesz a kor különbség közöttük. Egyiknél sem volt rosszulétem, nem hánytam, nem eszem degeszre magam. Mondjuk örülök is neki. :) Szerintem sokmindentől függ, hogy milyen a terhesség, kor... stb.
2010. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 niki981 válasza:
szia!!nekem 3 kislányom van 6,5 és 1 évesek.mindegyik terhességem teljesen eltért egymástól és lám 3 csaj van.most a 4-et várjuk és ez is 100%osan más.beteg vagyok,fekszem a többivel nem volt ilyen.két hasonlóság van a dinnyét és a mákosbejglit kivánom most is mint az előzőkkel.lehet 4 lányom lesz bár nem bánnám és a párom se :-)
2010. dec. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
minden terheség és szülés más és baba nemétől nem függg
2021. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!