Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pocakrol, tényleg meglehet...

A pocakrol, tényleg meglehet állapitani, hogy fiú, e vagy lány? 6. ik honapba vagyok. én kisfiút várok. Kérdezés nélkül, mindenki eltalálja, hogy fiam lessz, csak ránéznek a pocakomra. De mi a különbség?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Állítólag a fiús has hegyesebb?!Az én hasam inkább széles és nálam is eltalálják általában h lány?!Persze nem mindenkire igaz:)
2009. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez babona. Abból a korból maradt itt, amikor még nem volt ultrahang, hogy a születés előtt is meg lehessen állapítani a baba nemét. Semmilyen tudományos vagy józan ésszel belátható alapja nincs.


Az, hogy a kismamának milyen alakú a pocakja, az örökölt jellegzetesség, a baba neméhez semmi köze nincs.

2009. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az én hasam hegyes volt és kislányom született, a húgom pocija mind a két gyerkőcnél gömbölyű volt és 2 fia van.
2009. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet megállapítani, ha eltalálják, az csak véletlen.

Ezek hülyeségek :P

2009. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyan, gondolkodjunk mr! Mitől lenne más egy fiús kismama pocakja egy lányosétól. Talán a pici kukija tenné hegyessé, vagy mi?

Ennél már csak az a jobb, hogy ha azt akarod, hogy fiad legyen, akkor sok hosszúkás ételt kell enni: pl banán, répa, virsli.

Egyébként én is fiút várok és nekem is hegyesebb, most a pocakom, mint az első babámmal, aki lány volt. De egy percig sem gondoltam, hogy ez attól van.

2009. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább alkattól függ, nekem is hegyes a hasam, és fiam lesz, de ha lánnyal lennék terhes, szerintem akkor is hegyes lenne a hasam. Magas vagyok és így van helye a babának, ezért tűnik keskenyebbnek a hasam, aki viszont alacsonyabb, az szélesebbnek tűnik has tájékon és így kerekebbnek is tűnik a pocija. Legalábbis én ezt figyeltem meg:)
2009. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát nem igazán vagyok magas,csak 160cm,de nekem,inkább hegyes,mint széles.
2009. szept. 27. 17:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Anyukám 154 cm, és ketten vagyunk lányok. Akkoriban is csak találgatni tudtak a pocak formájáról. nővéremmel nem hegyes hasa volt. velem igen, és mindenki azt mondta fiú leszek, és lám, most én is anyuka leszek. Ha fiú lennék, nem igen lehetnék terhes.
2009. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a második babámat várom és lépten-nyomon még tök idegenek is mindig azt mondják hogy ez egy fiús has...

Holott egyértelmű lányom lesz.

A fiammal is azt mondták de ő fiú is lett.

A baba fekvésétől is függ a has alakja, barátnőmnek vmiért harántba feküdt a baba egész sokáig, így tök széles volt a pocija.

2009. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az első nekem is fiu lett,sehova nem hiztam,csak hasra voltam gömbölyű,mondhatnám tök szép pocim volt.most a második kiscsaj lesz,seggre uszógumira hiztam,a hasam hegyes és elejétől lefelé nő,csúcsosan.
2009. szept. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!