Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg öreg vagyok ahoz hogy...

Tényleg öreg vagyok ahoz hogy 39 évesen szüljek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

SAJÁT magamat nézve, én magamat épp határesetnek tartom.

Másra sose mondanék ilyet, hisz nem ismerem a testét, lelkét. Ez csak egy szám...

Ha úgy érzed képes vagy rá, hajrá! :-)


39/N és 16 hkm

2016. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen állapotban van a szervezeted.
2016. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, a szomszédom nemrég szült 38 évesen
2016. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Már bőven túl vagy az ideális (és alacsony kockázatú) koron, és ezt te is pontosan tudod, különben nem kérdeztél volna rá. Ugyanakkor még szülhetsz, lehet egészséges gyereked.


Ha még nincs gyereket, és minden vágyad, és a körülményeid is jók, akkor vágj bele nyugodtan.

2016. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám ennyi idősen szülte húgomat :) Akkor nem volt gyakori azt gondolhatod (18 évvel ezelőtt). Ma már nincsen ebből semmi gond.

Mindenki el volt tőle ájulva, hogy mennyire fiatalos és valójában most is az, nem is gondolnád mennyire. Teljesen megfiatalítja a húgom. (Magamat azért nem írom, mert a húgom és köztem 16 év van)

Koncertekre járnak, tornázni, mindenben benne van anyukám. Tuti, hogy egyébként már teljesen otthonülővé vált volna :) Szerintem ez csak egy szám.

2016. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vállalj gyereket, egy ismerősöm pont most tudta meg, hogy terhes, első gyereke lenne, 39 évesen szülné meg. Minden vágya volt, reméli most megmarad a baba. Őt nem érzem hozzá öregnek, de több 40 éves nő 50 felettinek néz ki, őket például idősnek gondolnám, olyan az életvitelük, a megjelenésük, a testük állapota. Ha nem fájnak az ízületeid, ha nem érzed a napi munka után kimerültnek magad, ha nem okoz gondot az éjszakázás, ha könnyen megtalálod a hangot a fiatalabbakkal, nagyon jó anyuka leszel.
2016. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

42 vagyok, 18 hetes terhes.

Nem első baba, negyedik.

Minden vizsgálaton túl vagyok (cvs is volt) egészséges kisfiam lesz!

Nekem is minden leletem szuper, semmi extra terhesgondozás nem szükséges.

Persze neked kell tudnod, neked mi fér bele fizikailag, pszichikailag.

2016. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
43 évesen sem lennél öreg. Több rokonom is kb. ennyi évesen szült teljesen egészséges gyereket.
2016. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

40 ev folott sem lennel oreg!

En 35 voltam mikor szultem, es remelem meg fogok, amint takalok uj ferjet ;)

2016. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!