Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves lány vagyok, szerintet...

25 éves lány vagyok, szerintetek hány évesen menjek férjhez és hány évesen szüljek?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik már 30-35 évesek vagy több mert nekik már jó rálátásuk van a korok előnyeire és hátrányaira. Tehát ők gondolom, meg tudják, mondani miért jobb 30 évesen szülni mint 25 évesen vagy fordítva stb. Előnyei és hátrányai annak, hogy 30 fölött vagy alatt szüljek és házasodjak?
2010. okt. 21. 21:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%

Szia. Én 38 vagyok, és van egy két éves gyerekem. Mi megalapoztuk előtte kicsit az anyagiakat, éltünk, utaztunk, világot láttunk, és utána jött a gyerek... kiszámolható, hogy 36 éves voltam mikor született :)


Viszont!! Ma már kicsivel előbb szülnék.. mondjuk 30-33 körül. De semmi mást nem csinálnék másképp. :)


Sok körülménytől függ, mikor megy férjhez egy nő, és mikor szül gyereket. Nekünk igazából kényelmes volt a gyerek előtti életünk, a mostani meg boldog, úgyhogy én úgy érzem, nagyjából jól csináltuk.

2010. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
60%

25 évesen már jó férjhez menni.(Feltéve,ha van akit szeretsz és ő is szeret).

Szülésre a legideálisabb kor a 20-30 közötti a genetikusok szerint.

Efölött már nehezebb a teherbeesés,több a terhesség alatti probléma,és nagyobb az esély beteg gyerekre is. Sőt, amikor a gyerek még csak 20 éves,az anya már elég idős hozzá.

De ezt nem lehet mindenkire érvényes szabálynak tekinteni.

2010. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
42%

én ennyi idős koromra már terhes akarok lenni az első babával, vagy talán már anya is lennék. :) de mindenképp férjnél leszek már. :)

21L

2010. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
18%
szerintem most hétvégén, és még a nászéjszakádon essél is teherbe!
2010. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagy elkésve! :) A dokim szerint a szülő anyáinak az átlagéletkora most 30 körül van. (egy 29 éves kismama)
2010. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem sem vagy elkésve, de nem lehet így konkrétan megmondani, hogy én ekkorra feleség leszek, ekkorra pedig anyuka.

A szüléshez a 25-37 közötti időszak megfelelő.


Én is azt gondoltam, hogy mostanra édesanya leszek, de minimum férjes asszony, s még várat magára az igazi.


27 L

2010. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
29%

Én 22 vagyok, nem mentem férjhez, élettársi kapcsolatban élek, és van egy 1 éves babám.

Szerintem 28 éves korod körül szülhetnél, azt mondják, minél idősebb az ember, annál nehezebb, több komplikáció adódhat, stb.

Házassághoz nem értek:-D

2010. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
61%

30-35 évesek vagy idősebbek válaszát várod... úgy gondolod, hogy az olyan sokára lesz? :-)

30 vagyok, ha jól emlékszem tegnap előtt még én is 25 voltam, de egy kicsit másképp gondolkoztam. Azt, hogy itt egy ilyen kérdést felteszel nem sok komolyságra vall, gondolom nincs is mögötte semmilyen érzelmi kapcsolat. Pedig pont ezeket a kérdéseket nem lehet logikusan megválaszolni, mert ismerek olyat, aki 20 éves kora körül szült és ismerek olyat, aki 35... nem ezen múlik a boldogság, hanem sok-sok más dologból tevődik össze. Na, a házzasságnak meg aztán végképp semmi köze nincs hozzá.

Akkor szülj és férjhez is akkor menj, amikor már nem mérlegeled az előnyöket és a hátrányokat! Akkor lesz itt az ideje, amikor már nem kell ezen gondolkoznod.

2010. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
59%
Neked kell érezni, de én személyszerint örülök, hogy nem szültem 30 éves korom előtt. El tudtam végezni egy egyetemet, teljes mértékben a munkámra koncentrálni, a párommal utazgattunk és élveztük az életet mindenféle kötöttség nélkül. Most is sok programot szervezünk és nagyon jó így, de valószínű, hogy hiányzott volna utólag a sok élmény kettesben.
2010. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
20%

én 3o előtt szeretnék két gyereket, de 3-at is ha összejön. Szeretnék fiatalon szülni, 23-24 körül. 22-24 éves kor között pedig szeretnék férjhez menni. A kapcsolat adott már ehhez, már csak az egyetemet kellene befejezni, és dolgozni 2 évet legalább gyerek előtt:P:D


Szerintem a 3o fölött első gyereknek már rég késő...mindenféle szempontból. oké, most ez a divat, de miért kéne mindent divatból csinálni....szerintem egy 25 éves nő (sőt szerintem sokan 21 év körül/után) teljesen alkalmasak az anyaságra...egy 3o éves nő azért már "öreg" a házassághoz...mindennek megvan az ideje mint a szalmakalapnak.

Persze ha nem adott a kapcsolat, az anyagi, körülmény stb a gyerekvállaláshoz, férjhezmenetelhez akkor hiába minden, ez van...el kell fogadni, abban az esetben abból kell kihozni a legjobbat, akkorra lesz tapasztalat, megfontoltság stb (ha nem volt az előtt)...



amúgy szerintem ezt a dolgot érezni kell, van aki huszon évesen érzi van aki harminc évesen és van aki soha. ez mindenkinek a privát problémája én azt hiszem

2o-L

2010. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!