Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kismamákat, anyukákat...

Olyan kismamákat, anyukákat keresek akik 39 évesen szültek?

Figyelt kérdés
Vagyis hogy vannak e valami speciális vzsgálatok ,vagy minden ugyan az mint 20 évesen?
2016. okt. 5. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 42 vagyok.

Alapvetően ugyanaz minden, mint huszonevesen.

Ami más, hogy genetikai vizsgálatra mehetsz, amit a tb támogat, azaz ingyenes. Ez egy 12 hetes genetikai uh -bol áll, plusz mehlepeny vagy magzatviz mintavetelbol. Ezzel 100%-ig kiszurhetoek a genetikai elváltozások.

Nem kötelező természetesen. Valaszthatsz anyai vérből végzett vizsgálatokat is, azonban azok nem támogatottak, és kb 95-98% a megbizhatosàguk.

Nekem méhlepény vizsgalatom volt 15 hetesen, minden oké a babával.

2016. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2016. okt. 5. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
39 évesen szültem a 3.-at. Minden vizsgálat ugyanaz, kivéve, hogy erősen ajánlott a méhlepény biopszia vagy az amniocentézis a kromoszóma rendellenességek nagyobb kockázata miatt. Én is megcsináltattam,egészséges a kislányom.
2016. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!