Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta fél óránként...

Csillka kérdése:

Tegnap óta fél óránként hanyok, néhány hasznos tipp ellene?

Figyelt kérdés
11.hetes terhes vagyok, eddig nagyjából rendbe volt minden, hánytam naponta 4-5 szor, de tudtam enni is, így hiztam. Viszont 1 napja, hs eszek ha nem, minden kijon, folyton hanxingerem van, ed ha iszok egy korty vizet, vagy eszek barmit jon ki, most hajnali 4 van, es mar több mint a tizedik hanyason vagyok tul. Nem tudom hirtelen mi történt eddig nem volt nagy gond. Kérlek segitsetek, metz igy korhaz lesz...
2016. okt. 10. 03:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos sokat nem tudsz tenni ellene,én is ilyen voltam a 8 héttől. Ami nekem bevált olykor az a jéghideg Cola és a mentolos cukor. Szokták még ajánlani, hogy mielőtt kikelsz az ágyból rágcsálj kekszet. Próbáld ki a gyömbért,állítólag az is jó(nekem nem használt). Amit még a védőnőm javasolt: kerüljem a sós ételeket (azt a kevés vizet is megköti a szervezetben) vegyek pékárút és ne frissem csak 2 nap múlva egyem,egyek egész nap ha kell (falatokat 10 percenkent) ugyanez érvényes az ivásra. Hideget igyál mindenképp,én is telenyomtam a fagyasztót jégkockával. Szopogathatsz jégkockát is nekem ez is segített,pótolja valamennyire a vizet,de nem kell kortyold így kellemesebb. Én kaptam B6 vitamint is,azt is megpróbálhatod. Én ígyís 5kg-ot fogytam az első trimeszter végére,de mivel eleve tulsúllyal lettem terhes így nem kellett kórházba mennem. Olyan egy hete vagyokbjobban,a hányingerem még megvan,de már nem hányok csak nagyon ritkán. Kitartást! 14hkm
2016. okt. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hasmenésed nincs? Nem lehet, hogy ilyen hányós-hasmenéses vírust kaptál el, azért nem marad benned meg ennyire semmi?
2016. okt. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Citromos viz!

Nekem mindig bevalt :)

2016. okt. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy krónikus vag súlyos terhességi hányás. Akkor mindenképp kórházba kell menned. Ritka, de előfordul.

Jéghideg kólat javadlom én is. Nekem jót tett.

Vírus nem.lehet?

Rajtunk.mult hezen ment at egy durva fosos hanyos virus. Igaz en csak egyszer hanytam ki de akkor mindent, viszont 10 pwrcenkent fostam.

2016. okt. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Citromos vizet ittam, kijott. Próbáltam enni is falatokat, inni ud kijott...ma munkaba sem tudtam menni. Megyek a család orvosi rendelőbe lassukmmit mond, ha nem múlik akkor a nogyogyaszommal konzultalok. Hasmenés volt múlt héten, 2 éjjelen at, borzalmas volt, de elmult, a durva hányás rá 5 napra jött, elég nehéz, ágyból is alig tudok felkelni.
2016. okt. 10. 08:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Próbálj kiíratni a háziorvossal ampullás B vitamint. Nekünk ugyan a gyerekorvos írta fel, de szerencsére a lányomnak nem volt rá szüksége. Nekem viszont intenzív hányás ellen csak az használt (a dedalon tabletta és a kúp sem ért semmit).
2016. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
B vitamin injekciót kaptam ma is és holnap is fogok, nem hánytam 2 órája de attól folyamatosan hányingerem van. Nem is tudom melyik a jobb, ha hányok vagy ha nem mert ilyenkor úgy fáj a gyomrom hogy borzalom. Kíváncsi vagyok mi lesz. ..
2016. okt. 10. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság, jobban vagy már?
2016. okt. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed ataludtam az éjszakat aminek rendkívül örülök. Hanyingerem van, de még nem hánytam az este óta, kicsit kínoz de nem vészes, már sokkal jobb. Gyanakszom h nem csak szimplán terhessegi rosszullét van a dologban, hanem gyomorrontassal keveredve. Szombat este sütöttem almás sütit es melegen megettem vagy 5 szeletet aztán lefekudtem aludni5, lehet az is, hozzajarult..kitudja. remélem nem lesz már annyira rossz mint volt :)
2016. okt. 11. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!